Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Τι έρωτας!!!

+4
FROTOKI
whiterose25a
1981marw
Admin
8 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:48 am

ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ ΣΑΝ ΠΑΛΑΒΗ!! ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 1:54 am

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΥΤΟ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ Η ΘΕΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΟΛΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:57 am

FROTOKI έγραψε:ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΥΤΟ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΑΛΛΑ ΛΕΙΠΕΙ Η ΘΕΑ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΟΛΑ

ειμαστε απο κατω απο το τι ερωτας στο νεο τοπικ περιγραφη σκνηνων. και ναι που ειναι η προεδρος!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 3:36 pm

βρε καλως την!!! virnadrakou4ever εσυ εισαι? προεδρε εσυ εισαι??????
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:10 pm

ναι εγω ειμαι κατσε να δω τι με ρωτατε και να ανοιξω το ντουλαπι της μνημης
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 4:17 pm

frotoki μας κατασκοπευεις???μπαινεις-βγαινεις συνεχεια.. προσπαθεις να δεις την ψυχολογικη μας κατασταση για να πεταξεις καμια καινουρια βομβα?? (βιντεο εννοω και κανω πλακα ετσι?) να μας προειδοποιησεις πρωτα γιατι ειμαστε και σε επικινδυνη ηλικια,ακριβως στο μεταιχμιο!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 4:23 pm

1981marw έγραψε:frotoki μας κατασκοπευεις???μπαινεις-βγαινεις συνεχεια.. προσπαθεις να δεις την ψυχολογικη μας κατασταση για να πεταξεις καμια καινουρια βομβα?? (βιντεο εννοω και κανω πλακα ετσι?) να μας προειδοποιησεις πρωτα γιατι ειμαστε και σε επικινδυνη ηλικια,ακριβως στο μεταιχμιο!
αστα να πανε, θεριζουν τα εμφραγματα στους 30ρηδες!!! affraid Με προσοχη οι...βομβες κοριτσια! bom Βγαινω τωρα, γεια σας, θα προσπαθησω να μπω βραδυ κατα τις 10...Βλεπετε ο η/υ ειναι στο δωματιο του αδερφου μου, οποτε μπαινω μονο οταν λειπει.. Rolling Eyes
Γεια σας προς το παρον!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 4:28 pm

cd εννοεις τα βιντεο εδω η στο youtube?
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:28 pm

ΩΡΑΙΑ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΗΣΕ...............ΜΕΤΑ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΡΑΒΒΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΝΙΑ...ΕΚΕΙΝΟ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ....Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ..ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΗΤΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΟΣ ΑΚΟΥΣΕ ΤΟΤΕ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΙΛΑ.....ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ,ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΗ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΓΙΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ...ΑΥΤΗ ΤΟΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΡΕΞΕΙ ΠΙΑ ΠΟΤΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ....ΤΟΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΦΤΑΝΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΗΣ ΓΗΣ ΓΙΑ ΜΕΛΑΝΙ....
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:30 pm

ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΜΕΘΗΣ ΚΑΙ ΖΗΛΙΑΣ...ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΑΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΠΟΙΗΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΗΝ ΑΣΦΥΞΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.................ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΤΟ ΧΟΡΟ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.....
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 4:31 pm

ναι τετοια λεγε μας μεσημεριατικα και μολις εχω γυρισει απο την δουλεια και ειμαι και θεονηστικη να λυποθυμησω σε δευτερολεπτα!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 4:34 pm

virnadrakou4ever τι λες για την φωτο ποθ τραβηξε απο το βιντεο της frotoki η admin χτες? δεν ειναι υπεροχη? δεν την εχει πετυχει στο απολυτο τελειο δευτερολεπτο??
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:39 pm

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΜΙΑ ΑΝΑΛΑΜΠΗ ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΥΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΣΕΜΙΝΑ.....ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΓΙΑΓΚΟΥ.....ΑΝ ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ ΒΙΡΝΑ...ΚΑΙ ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ
Β~ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ
Α~ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ
Β~ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΟΤ ΜΕ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓ ΕΜΑΘΕΣ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ..ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΣ ΠΟΛΥ
Α~ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ
Β~ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕΣ
Α~ΟΧΙ...ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ ΓΙΑΤΙ ΑΓΑΠΟΥΣΑ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ.....ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ...ΘΑ ΤΟ ΒΡΩ ΒΓΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ
Α~
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 6:15 pm

1981marw έγραψε:frotoki μας κατασκοπευεις???μπαινεις-βγαινεις συνεχεια.. προσπαθεις να δεις την ψυχολογικη μας κατασταση για να πεταξεις καμια καινουρια βομβα?? (βιντεο εννοω και κανω πλακα ετσι?) να μας προειδοποιησεις πρωτα γιατι ειμαστε και σε επικινδυνη ηλικια,ακριβως στο μεταιχμιο!

ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ .Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ Η ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΣΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 7:02 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕ ΣΚΗΝΕΣ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΒΡΙΝΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΗΝ ΕΛΡΒΥΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΙΔΙΟ ΠΛΑΝΟ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ , ΣΤΡΑΤΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ [ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΛΕΕΙ ΙΔΙΑ ]ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΤΟ ΕΔΗΞΕ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 7:32 pm

FROTOKI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕ ΣΚΗΝΕΣ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΒΡΙΝΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΗΝ ΕΛΡΒΥΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΙΔΙΟ ΠΛΑΝΟ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ , ΣΤΡΑΤΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ [ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΛΕΕΙ ΙΔΙΑ ]ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΤΟ ΕΔΗΞΕ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ
ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑΙ?? ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΩΣΤΕ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΗΔΗ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 7:52 pm

FROTOKI έγραψε:
1981marw έγραψε:frotoki μας κατασκοπευεις???μπαινεις-βγαινεις συνεχεια.. προσπαθεις να δεις την ψυχολογικη μας κατασταση για να πεταξεις καμια καινουρια βομβα?? (βιντεο εννοω και κανω πλακα ετσι?) να μας προειδοποιησεις πρωτα γιατι ειμαστε και σε επικινδυνη ηλικια,ακριβως στο μεταιχμιο!

ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ .Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ Η ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΣΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ


frotoki μας κατασκοπευει κι αλλος εκτος απο 'σενα.Αυτη τη στιγμη γραφει οτι στο forum 3 χρηστες ειναι συνδεδεμενοι, 1 μελος ,1 επισκεπτης και 1 μη ορατος!!! Τι ειναι αυτος ο μη ορατος ρε παιδια???
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 7:53 pm

ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 7:56 pm

1981marw έγραψε:
FROTOKI έγραψε:
1981marw έγραψε:frotoki μας κατασκοπευεις???μπαινεις-βγαινεις συνεχεια.. προσπαθεις να δεις την ψυχολογικη μας κατασταση για να πεταξεις καμια καινουρια βομβα?? (βιντεο εννοω και κανω πλακα ετσι?) να μας προειδοποιησεις πρωτα γιατι ειμαστε και σε επικινδυνη ηλικια,ακριβως στο μεταιχμιο!

ΣΤΗ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ .Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΩΝ Η ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΝΕ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟ
ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΣΑ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ


frotoki μας κατασκοπευει κι αλλος εκτος απο 'σενα.Αυτη τη στιγμη γραφει οτι στο forum 3 χρηστες ειναι συνδεδεμενοι, 1 μελος ,1 επισκεπτης και 1 μη ορατος!!! Τι ειναι αυτος ο μη ορατος ρε παιδια???


Α ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΟΡΑΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΜΗ ΟΡΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΡΑΤΑ ΣΤΟ PROFILE ΓΙΝΕΤΑΙ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την FROTOKI στις Κυρ Ιαν 16, 2011 8:02 pm, 1 φορά

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 7:56 pm

FROTOKI έγραψε:ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ

εχεις ξεχωριστες κασσετες με αλεξη και βιρνα!!!!! να σε φιλησω!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 7:57 pm

V-A LOVERS έγραψε:
FROTOKI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕ ΣΚΗΝΕΣ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΒΡΙΝΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΗΝ ΕΛΡΒΥΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΙΔΙΟ ΠΛΑΝΟ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ , ΣΤΡΑΤΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ [ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΛΕΕΙ ΙΔΙΑ ]ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΤΟ ΕΔΗΞΕ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ
ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑΙ?? ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΩΣΤΕ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΗΔΗ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ...

ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 7:59 pm

FROTOKI έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:
FROTOKI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕ ΣΚΗΝΕΣ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕ ΓΕΝΕΘΛΙΑ Η ΒΡΙΝΑ ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΕ ΤΗΝ ΕΛΡΒΥΡΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑΜΕ ΑΛΕΞΗ – ΒΡΙΝΑ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΕ ΙΔΙΟ ΠΛΑΝΟ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΗΝ ΒΡΙΝΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΟΡΑΜΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ , ΣΤΡΑΤΟ , ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΤΗΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ [ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΛΕΕΙ ΙΔΙΑ ]ΤΟ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΤΟ ΕΔΗΞΕ ΤΟ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ ΑΚΟΜΑ
ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑΙ?? ΔΕΝ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΩΣΤΕ ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ ΗΔΗ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ...

ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ


ΜΑΜΑ ΤΗΣ FROTOKI ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ????? ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ?????????????
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 8:07 pm

1981marw έγραψε:
FROTOKI έγραψε:ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ

εχεις ξεχωριστες κασσετες με αλεξη και βιρνα!!!!! να σε φιλησω!!!!!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 8:26 pm

FROTOKI έγραψε:
1981marw έγραψε:
FROTOKI έγραψε:ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΕΞΗ ΓΙΑΤΙ ΧΩΡΙΖΑ ΣΕ ΑΤΟΜΑ. Α ΡΕ ΜΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΣΕ ΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΤΡΑΤΟ – ΒΡΙΝΑ

εχεις ξεχωριστες κασσετες με αλεξη και βιρνα!!!!! να σε φιλησω!!!!!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΤΙΣ ΚΑΣΕΤΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ


Το θεμα ειναι να μην τις εχει πεταξει!! Αμα ειναι μεσα στο σπιτι,δεν μπορει καπου θα βρεθουν! Εχω κανει απειρες δοκιμες να ανεβασω φωτογραφιες και τιποτα. τα νευρα μου κουρελια!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 8:42 pm

lisaki μιακαι εισαι μεσα, πηγαινω στην εισαγωγη εικονας (στο αριστερο κουτακι-γιατι εχει 2 που λενε εισαγωγη εικονας),το παταω και μου βγαζει ενα μικρο πλαισιο που λεει αναζητηση. παταω αναζητηση και με βγαζει να επιλεξω απο τον υπολογιστη μου.επιλεγω μια εικονα που εχω,μετα βγαζει σε εκεινο το πλαισιο το ονομα της που λεγετε σαρωση 19 ,και μετα τι στο καλο παταω? απο κατω λεει host it αλλα με πεταει σε κατι αλαμπουρνεζικα στο ιντερνετ!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 10:46 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΗΡΘΑ Κ ΓΩ.. Κ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ Η ΜΑΡΩ..ΠΟΠΩ, ΤΡΕΛΛΑΘΗΚΑ, ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΔΕΙ..ΤΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ 2. ΕΙΔΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΦΟΡΕΜΑ Κ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑ, ΣΑΝ ΝΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ.. ΑΧ, ΕΥΣΕΒΕΙΣ, ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΟΙ ΠΟΘΟΙ..ΦΩΣΚΟΛΕ ΜΑΣ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕΣ...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 10:49 pm

1981marw έγραψε:lisaki μιακαι εισαι μεσα, πηγαινω στην εισαγωγη εικονας (στο αριστερο κουτακι-γιατι εχει 2 που λενε εισαγωγη εικονας),το παταω και μου βγαζει ενα μικρο πλαισιο που λεει αναζητηση. παταω αναζητηση και με βγαζει να επιλεξω απο τον υπολογιστη μου.επιλεγω μια εικονα που εχω,μετα βγαζει σε εκεινο το πλαισιο το ονομα της που λεγετε σαρωση 19 ,και μετα τι στο καλο παταω? απο κατω λεει host it αλλα με πεταει σε κατι αλαμπουρνεζικα στο ιντερνετ!!!

λοιπόν σ'αυτό το σημείο που λες που σου βγάζει ένα ολόκληρο λινκ έτσι δεν είναι; εγώ αντιγράφω το λινκ και το βάζω με επικόλληση στο κείμενο -να εδώ που γράφουμε τώρα. καιμετά το κλείνω το άλλο και στέλνω το μήνυμά μου κανονικά... δεν έχω καταφέρει να κάνω κάτι άλλο... σόρυ!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 16, 2011 10:53 pm

Εδώ είμαι κι εγώ!!Οι φωτογραφίες είναι τέλειες!!Το είχα κι εγώ καπου αυτό το περιοδικό και μάλιστα εις διπλούν γιατί το πρώτο όταν το αγόρασα, μου το τσαλάκωσε η μητέρα μου (ήθελε να το διαβάσει, αν και της το είχα απαγορευσει), νευρίασα και πήρα και δεύτερο!!Πρέπει να είναι μαζί με τα υπόλοιπα, κάπου στην αποθήκη!!!
Τι όμορφοι που ήταν και οι 2!!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 10:58 pm

VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 4 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 11:08 pm

VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:http://img84.imageshack.us/i/img00 ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ
ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΠΑΤΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ ΦΩΤΟ..ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ιmageshack ΜΕ ΒΓΑΖΕΙ.
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης