Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Τι έρωτας!!!

+4
FROTOKI
whiterose25a
1981marw
Admin
8 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 8:40 pm

Λοιπόν καλησπέρα συνάδελφοι!!!

Αυτό είναι το πρώτο ποστ ενός μεγάλου ελπίζω τόπικ...
εδώ μιλάμε απατώντας ο ένας στον άλλον χρησιμοποιώντας το κουμπάκι reply κάτω από την ανάρτηση... μας ανοιγει ένα πλαίσιο.. γράφουμε ό,τι θέλουμε και μετά πατάμε αποστολή και το εμαφνίζει κάτω από του άλλου.. ελάτε να δοκιμάσουμε!!
καλή αρχή cheers

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 8:46 pm

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!! τωρα βεβαια δεν ξερω πωσ το εκανα.Αν με βαλεις να το ξανακανω αστα να πανε. Λοιπον παιδια εδω να γινονται οι κουβεντες! Μην ανοιγοιμε κι αλλα θεματα,θα παραιτηθω απο την ζωη!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 8:51 pm

χα χα χα!!!! άκου θα παραιτηθώ απ'τη ζωή!!! Wink

έλα μια χρά, το βρήκες.. επιτέλους εδώ μπορούμε να γράφουμε χωρίς περιορισμούς... πες μου πώς σου φαίνεται εξ αρχής;
κάθε φορ΄απου θε ςν αγράψεις πατάς το reply από κάτω και μετά Αποστολή και το εμφανίζει!!!

άντε να μπορέσουν και οι άλλοι.. ουφ!!! όλο το απόγευμα...

αλήθειa n virnadrakougiapanta πού είναι... κατά πολύ δικό της ξεκίνημα είναι όλη αυτή η ιστορία!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 8:52 pm

Εμενα με λενε Μαρω ειμαι παρα τριχα 30 μενω Αθηνα,εχω τελειωσει ιεκ νοσηλευτικης και δουλευω σε μια κλινικη της συμφορα χρονιων παθησεων.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Σαβ Ιαν 15, 2011 8:54 pm

Εδώ είμαι κι εγώ!!Καλή αρχή στο forum!!
Προβλέπω ότι θα περνάμε αρκετές ώρες εδω, συζητώντας για το αγαπημένο μας ζευγάρι και όχι μόνο!!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 8:58 pm

καλως την!!! Γραψτε τιποτα ρε κοριτσια να ξερουμε οτι το εχουμε βρει ολες.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 15, 2011 9:00 pm

Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ MOY ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ THS ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟΙ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:00 pm

καλώς την!!!
λοιπόν αφού εξοικειωθούμε με τον περιβάλλοντα χώρο στις ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ μπορούμε να λέμε τι σκεφτόμαστε σχετικα με τη λειτουργία του φόρουμ.

Επίσης, προτείνω να κρατήσουμε μια σχετική σειρά όσον αφορά τα λινκ των βίντεο για να μη χανόμαστε πάλι πέρα δωθε...

Επίσης πάνω, ακριβώς πριν το ΒΙΡΝΑ λέει με μικρά γραμματάκια τι δημοσιεύτηκε μετά την τελευταία μας είσοδο στο φόρουμ...

Επίσης όπως είδατε το έκανα έτσι που να μπορούμε να μιλούμ εκαι για την Κάτια και τις παραστάσεις της και την τηλεόραση -και ό,τι άλλο θέλετε να προσθέσουμε και αν υπάρχει και κάποιος πιο εξελιγμένος που φτιάχνει δικά του βιντεάκια υπάρχει χώρος στις ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ γι'αυτό.

Καθώς και τα διάφορα που μπορούμε να λέμε ό,τι θέλουμε σχετικά με το σήμερα.. ό,τι χρειαζόμαστε βοήθεια στον υπολογιστή, κάποιες προτάσεις και σχόλια για σινεμά και ό,τι άλλο σκέφτεστε το λέμε...

καλή αρχή κορίτσια, φιλάκια!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:04 pm

οχι μην μου τα κανεις αυτα τα επιστημονικα με διαφορα θεματα κουβεντας σε αλλα topic (εεε? δεν παιζομαι εμαθα και το topic!!).Εδω μια χαρα ειμαστε! Τρομαξα να το βρω!!! Ολες οι κουβεντες εδω!! Πειτε κι εσεις ρε κοριτσια μην ειμαι μονο εγω η ασχετη!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:07 pm

FROTOKI έγραψε:Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ MOY ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ THS ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟΙ

θέλω να προσπαθήσεις -αν μπορείς σε παρακαλώ, μιας και σε έχουεμ εύκαιρη δλδ...-να ανεβάσεις με λινκ κάποιο από τα βιντεάκια σου στην ενότητα Βίντεο, να δούμε πώς λειτουργεί το πράγμα. νομίζω είναι το κουμπάκι που μοιάζει σαν αλυσιδίτσα, 17ο στη σειρά πάνω από το πλαίσιο που μα ςανοίγει όταν γράφουμε μήνυμα... κι από κάτω από το λινκ μας κάνεις και μια περιγραφή του βίντεο...

εύχομαι να πάει καλά...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:12 pm

1981marw έγραψε:οχι μην μου τα κανεις αυτα τα επιστημονικα με διαφορα θεματα κουβεντας σε αλλα topic (εεε? δεν παιζομαι εμαθα και το topic!!).Εδω μια χαρα ειμαστε! Τρομαξα να το βρω!!! Ολες οι κουβεντες εδω!! Πειτε κι εσεις ρε κοριτσια μην ειμαι μονο εγω η ασχετη!!

αν γράφουμε όλες τις κουβέντες εδώ θ αγίνει χαμός, δεν θα ξέρουμε τι να απαντάμ εκαι πού... άκου τι θα κάνεις. κράτα σ εμια σελίδα του ιντερνετ το φόρουμ έτσι όπως έιναι, όπως έιμαστε εδώ που μιλάμε, οκ;
τώρα σε μια άλλη σελίδα θα ξανανοίξεις πάλι το φόρουμ και θα ρχίσεις να το περιεργάζεσαι.. έτσι δε θα χάσεις το παλιό που θα το χεις ανοιχτό και θα μας βρίσκεις όπως έιμαστε εδω και θα ψάχνεις όλα τα υπόλοιπα να εξοικειωθείς μαζί τους.. δεν είναι τίποτα. όπως μπαινοβγαίνεις εδω θα μάθεις να μπαινοβγαίνεις και στα άλλα... δε θα χαλάσει τίποτα, μη φοβάσαι...

εάν υποψιαστώ ότι δε θες γιατί τεμπελιάζεις.. θα θυμώσω!!! Razz

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:14 pm

καλε εχουμε και ψυχολογο στην παρεα μας!!! Και δεν το λες τοσο καιρο??? Να μας αναλυσεις καποια στιγμη το θεμα της ψυχοπαθειας μας!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:16 pm

αντε να προσπαθησω να τα μαθω!! Μην μου ανοιξετε ομως κι αλλα θεματα ε!!! καλα ειναι αυτα που υπαρχουν! Ελεος ποσα να μαθω πια τωρα στα πισω πισω??
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:18 pm

1981marw έγραψε:αντε να προσπαθησω να τα μαθω!! Μην μου ανοιξετε ομως κι αλλα θεματα ε!!! καλα ειναι αυτα που υπαρχουν! Ελεος ποσα να μαθω πια τωρα στα πισω πισω??

ποια πίσω πίσω βρε μικρό κορίτσι;; δεν είπες θα βγάλεις το άχτι σου;;
άκου που σου λέω... σε λίγο καιρό εμείς θα σε κυνηγάμε... είναι να μην ανακαλύψεις τις δυνατότητες εσύ, σε κατάλαβα εγώ...


ελπίζω δεν παρεξηγείσαι ε, σ επειράζω... σίγουρα έτσι;; δε γνωριζόμαστε και καλά ακόμα...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 15, 2011 9:19 pm

Admin έγραψε:
FROTOKI έγραψε:Α ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΡΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ MOY ΑΡΕΣΕΙ Η ΦΩΤΟ ΚΑΙ THS ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟΙ

θέλω να προσπαθήσεις -αν μπορείς σε παρακαλώ, μιας και σε έχουεμ εύκαιρη δλδ...-να ανεβάσεις με λινκ κάποιο από τα βιντεάκια σου στην ενότητα Βίντεο, να δούμε πώς λειτουργεί το πράγμα. νομίζω είναι το κουμπάκι που μοιάζει σαν αλυσιδίτσα, 17ο στη σειρά πάνω από το πλαίσιο που μα ςανοίγει όταν γράφουμε μήνυμα... κι από κάτω από το λινκ μας κάνεις και μια περιγραφή του βίντεο...

εύχομαι να πάει καλά...

ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ σαν αλυσιδίτσα, 17ο ΠΟΥΘΕΝΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:20 pm

FROTOKI έγραψε:ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΗΓΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ σαν αλυσιδίτσα, 17ο ΠΟΥΘΕΝΑ

πάμε εκεί στο ΒΙΡΝΑ, Βίντεο να συνεννοηθούμε μην μπερδεύουμε και τους άλλους



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Σαβ Ιαν 15, 2011 9:22 pm, 1 φορά

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:21 pm

ναι τι να σου πω παρεξηγηθηκα τωρα,θα σου κοψω την καλημερα! Οχι καλε δεν εχω τετοια κολληματα! Οτι θες μπορεις να μου πεις!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:26 pm

Τωρα μην με βρισεις αλλα το εχω το κουσουρι να λεω παντα αυτο που σκεφτομαι και καμια φορα γινομαι γαιδαρα, αλλα δεν μου αρεσει η φωτο της Κατιας. Ειναι σαν φαντασμα.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:33 pm

1981marw έγραψε:Τωρα μην με βρισεις αλλα το εχω το κουσουρι να λεω παντα αυτο που σκεφτομαι και καμια φορα γινομαι γαιδαρα, αλλα δεν μου αρεσει η φωτο της Κατιας. Ειναι σαν φαντασμα.

καλέ το ξέρω αλλά δεν έχω καμιά πρόσφατη από τη λαμψη... περιμένω τη virnadrakoupiapanta να ρθει να αναλάβει δράση... εκείνη πρέπει να χει αρκετό υλικό, αν θέλει να αναλάβει και το φόρουμ μπορεί ν ατο διανείμει πολύ κατάλληλα όπως θέλει...

αλλά δυστυχώς ήταν η μόνη ποιητική που είχα στο pc όλες οι άλλες είναι πολύ καθημερινέ ςγια την κάτια και κυρίως εκτός Λάμψης, μου φάνηκε ότι δε λέει..


ό,τι θες πες... σιγά μη μαλώσουεμ κιόλας...


και γενικά αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να αναλάβει τη διαχείριση του φόρουμ θ αέιναι πολύ καλό γιατί κιεγώ δεν ξέρω πόσο μπορώ να το κάνω... είναι κι η ζωή βλέπεις...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Σαβ Ιαν 15, 2011 9:40 pm

1981marw έγραψε:καλε εχουμε και ψυχολογο στην παρεα μας!!! Και δεν το λες τοσο καιρο??? Να μας αναλυσεις καποια στιγμη το θεμα της ψυχοπαθειας μας!!!!

Όποτε θέλετε, με μεγάλη μου χαρά!!!Αν και νομίζω ότι στην περίπτωσή μας, η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!!Χι χι!!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Σαβ Ιαν 15, 2011 9:45 pm

Φυσικά αστειεύομαι!
Σοβαρά τώρα, αν θελήσετε οτιδήποτε είμαι στη διάθεσή σας, να βοηθήσω όσο μπορώ!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:54 pm

τώρα το μόνο που μας λείπει είναι ένα καινούργιο βιντεάκι να αρχίσει το λιώσιμο πάλι και να τρελαθούμε στο σχόλιο!!!!!

πάντως βρε παιδιά εγώ τότε χάζευα μ'αυτή την αγάπη... θυμάμαι πόση απελπισία ένιωθα με τις πανελλαδικές και περίμενα πώς και πώς να αρχίσιε η Λάμψη για να αισθανθώ... αυτή την αναστάτωση της αγάπης... ωωωχχχ!!! βάσανα...

και ήμουν πότε με τον Αλέξη, πότε με τη Βίρνα.. μια συμπονούσα περισσότερο τον έναν μι ατον άλλον... αλλ΄αόταν ζήλευε αυτή, το ευχαριστιόμουν λιγάκι γιατί της χρειαζόταν.. τότε έπαιρνε μπρος ν αεκδηλωθεί σοβαρά.. σε όλο το άλλο ήταν δε μπροώ και σ'αγαπώ και δε μπορώ...

είχε όμως μια ποιητικότητα αυτός ο έρωτας,.. κάτι από άλλη εποχή... χαίρομαι που το ξαναβρήκαμε

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:57 pm

Εχεις δικιο! με αυτον τον ερωτα αλλης εποχης μεγαλωσαμε ολες! ΑΑ κατι εκανα και εκανα εγγραφη σε μια ομαδα εκει που εχει τα στοιχεια σου. τι εκανα? χαζομαρα?
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 9:59 pm

και μια ερωτηση?ειπες πιο πριν αν μπορει να αναλλαβει καποιος το φορουμ.Δεν μπορει να μην το αναλλαβει κανενας και να μεινει ετσι οπως το ανοιξες και να συνεχισουμε να μιλαμε εδω? Ω ναι,τοσο ασχετη ειμαι!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 10:05 pm

βασικά ναι ψιλοδουλεύει και μόνο του, αλλά κάποιος πρέπει να έχει τους κωδικούς αν χρειάζεται να κάνει κάτι..
απλά λέω αν κάποιος όπως η virnadrakougiapanta που έχει τόσο υλικό και ίσως θα τη βόλευε να έχει τους κωδικούς για να το ελέγχει και να το κατανείμει όπως θέλει και τη βολεύει, όποτε τη βολεύει κλπ -και στο κάτω κάτω για μας το κάνει κιόλας... ή κάποιος άλλος που ξέρει να κινείται καλύτερα μέσα σε ένα φόρουμ για τις πίσω δουλειές, δλδ να κάνει αλλαγές, βελτιώσεις κλπ... εν πάση περιπτώσει αν υπάρχει κάποιος που ξέρει ή θέλει και μπορεί να κάνει κάτι περισσότερο με αυτό είναι στην ευχέρειά του να το αναλάβει, αυτό λέω. γιατί εμένα οι γνώσεις μου είναι ως εδώ περίπου, δεν ξέρω περσσότερ ακαι ούτε έχω και υλικό, αλλά σίγουρα απολαμβάνω τις συζητήσεις και την παρέα...

ε, για να δούμε...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 15, 2011 10:14 pm

Admin έγραψε:
1981marw έγραψε:Τωρα μην με βρισεις αλλα το εχω το κουσουρι να λεω παντα αυτο που σκεφτομαι και καμια φορα γινομαι γαιδαρα, αλλα δεν μου αρεσει η φωτο της Κατιας. Ειναι σαν φαντασμα.

καλέ το ξέρω αλλά δεν έχω καμιά πρόσφατη από τη λαμψη... περιμένω τη virnadrakoupiapanta να ρθει να αναλάβει δράση... εκείνη πρέπει να χει αρκετό υλικό, αν θέλει να αναλάβει και το φόρουμ μπορεί ν ατο διανείμει πολύ κατάλληλα όπως θέλει...

αλλά δυστυχώς ήταν η μόνη ποιητική που είχα στο pc όλες οι άλλες είναι πολύ καθημερινέ ςγια την κάτια και κυρίως εκτός Λάμψης, μου φάνηκε ότι δε λέει..


ό,τι θες πες... σιγά μη μαλώσουεμ κιόλας...
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ Η ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ

και γενικά αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να αναλάβει τη διαχείριση του φόρουμ θ αέιναι πολύ καλό γιατί κιεγώ δεν ξέρω πόσο μπορώ να το κάνω... είναι κι η ζωή βλέπεις...

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 10:19 pm

FROTOKI έγραψε:
Admin έγραψε:
1981marw έγραψε:Τωρα μην με βρισεις αλλα το εχω το κουσουρι να λεω παντα αυτο που σκεφτομαι και καμια φορα γινομαι γαιδαρα, αλλα δεν μου αρεσει η φωτο της Κατιας. Ειναι σαν φαντασμα.

καλέ το ξέρω αλλά δεν έχω καμιά πρόσφατη από τη λαμψη... περιμένω τη virnadrakoupiapanta να ρθει να αναλάβει δράση... εκείνη πρέπει να χει αρκετό υλικό, αν θέλει να αναλάβει και το φόρουμ μπορεί ν ατο διανείμει πολύ κατάλληλα όπως θέλει...

αλλά δυστυχώς ήταν η μόνη ποιητική που είχα στο pc όλες οι άλλες είναι πολύ καθημερινέ ςγια την κάτια και κυρίως εκτός Λάμψης, μου φάνηκε ότι δε λέει..


ό,τι θες πες... σιγά μη μαλώσουεμ κιόλας...
ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ Η ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΤΟ ΕΡΓΟ


Ναι εχεις δικιο,ειχε κανει μια παρασταση η Κατια τους ''επισκεπτες'' που ηταν κατι απο μεταφυσικο εργο,κατι απο θριλερ, παντως ειχε φαντασμστα μεσα. απο εκει ειναι η φωτο. εμενα δεν μου αρεσει η αληθεια ειναι.
και γενικά αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται να αναλάβει τη διαχείριση του φόρουμ θ αέιναι πολύ καλό γιατί κιεγώ δεν ξέρω πόσο μπορώ να το κάνω... είναι κι η ζωή βλέπεις...
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Σαβ Ιαν 15, 2011 10:28 pm

Γεια σας και απο μενα κοριτσια! εγω ειμαι η weshasecretlovers στο ytb,κατα κοσμον..Φανη.ειμαι απο Θεσ/κη, 30 ετων. το φορουμ ειναι τελειο,αν και για να πω την αμαρτια μου...πολυ καλοπροαιρετα παντα...ωραια η φωτο της Κατιας, αλλα εγω θα προτιμουσα μια του ζευγαριου μας...καθοτι φανατικη! αυτο ομως ειναι θεμα της δημιουργου..Ολα ειναι πολυ ομορφα, μου αρεσει πολυ και το φουξια background! Αν και εχω τρελο τρεξιμο, υποσχομαι καποια βραδυα τη βδομαδα, κυριως σαβ/κα, να περναω να τα λεμε, και φυσικα να βλεπουμε και τα υπεροχα βιντεο που ανεβαζουν οι φιλες στο ytb. Χαιρομαι τοσο που σας βρηκα..Φιλικα, Φανη. flower
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 15, 2011 10:30 pm

καλως ηρθες κι εσυ.Αλλη μια φανατικη!!! ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 10:34 pm

1981marw έγραψε:καλως ηρθες κι εσυ.Αλλη μια φανατικη!!! ΝΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ!!!!!!

Θέλουμε θέλουμε!!! συμφωνώ κι επαυξάνω!!!

αλλά θέλουμε και υλικό!!! όποιος έχει ας μου πει να δούεμ τι θ ακάνουεμ όσο και αν το πιστεύετε στο ιντερνετ δε βρήκ ασχεδόν τι-πο-τα!!!
αλλιώς περιμένουμε τον ηθικοό αυτουργό της ιστορίας -τη virnadrakoygiapanta που ξεσήκωσε κύμα φανατικών -όπως διαφαίνεται... να μας ελεήσει με το υλικό της.. κορίτσια!!! υπομονή!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης