Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Αγαπημένοι ηθοποιοί

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:32 pm

Επειδή το βλέπω να εξελίσσεται το θέμα, θέλω ν αδηλώσω ότι εκτός από την Κάτια και τον Κώστα, άλλος αγαπημένος ηθοποιός, δλδ αγαπημένος...είναι ο Βαλτινός.

Μιλάμε πεθαίνω κορίτσια.
Τον ερωτεύτηκα στην Πρόβα Νυφικού φυσικά -μόνο γι'αυτόν το έβλεπα, και μπορώ να πω ότι είναι ένα αίσθημ απου κρατάει χ΄ρονια.
δεν τον έχω δει ποτέ από κοντά να του μιλήσω -απογοητεύτηκα οικτρά όταν έμαθα ότι είναι παντρεμένος (δεν φαντασιωνόμαστ επαντρεμένους άνδρες!!!) αλλά χαίρομαι που ζει ήσυχ αφυσικά με μια γυναίκ ακαι με οικογένεια...

τον βλέπω όμως και λιώνω έτσι;; συμπάσχει καμιά;;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:37 pm

Admin έγραψε:Επειδή το βλέπω να εξελίσσεται το θέμα, θέλω ν αδηλώσω ότι εκτός από την Κάτια και τον Κώστα, άλλος αγαπημένος ηθοποιός, δλδ αγαπημένος...είναι ο Βαλτινός.

Μιλάμε πεθαίνω κορίτσια.
Τον ερωτεύτηκα στην Πρόβα Νυφικού φυσικά -μόνο γι'αυτόν το έβλεπα, και μπορώ να πω ότι είναι ένα αίσθημ απου κρατάει χ΄ρονια.
δεν τον έχω δει ποτέ από κοντά να του μιλήσω -απογοητεύτηκα οικτρά όταν έμαθα ότι είναι παντρεμένος (δεν φαντασιωνόμαστ επαντρεμένους άνδρες!!!) αλλά χαίρομαι που ζει ήσυχ αφυσικά με μια γυναίκ ακαι με οικογένεια...

τον βλέπω όμως και λιώνω έτσι;; συμπάσχει καμιά;;



για τον βαλτινο οχι αλλα ανετα συμπασχω!!! εδω εγω εχω μεινει κολλημενη σε μια εικονα του σπυροπουλου του 1821 (που ουδεμια σχεση εχει τωρα πια!) και λιωνω!! εσυ τουλαχιστον ζεις στο σημερα! εμενα οχι μονο ειναι παντρεμενος αλλα ουτε καν ειναι αυτος που εχω στο μυαλλο μου τωρα! για να μην πω οτι εχει ολιγον τι χαλασει (ευγενικα) τωρα πια.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:44 pm

δεν ξἐρω Μάρω μου... ο Γρηγόρης έχει έν απαράστημα, μι αρχοντιά.. μια φωνή!!! μην ξεχνάμε τη φωνή παρακαλώ... ένα βλέμμα... ρε παιδιά δεν ξέρω κάτι μου κάνει... είναι έτσι.. γοητευτικός.. ωραίος... στην Πρόβα Νυφικού βέβαια ήταν ψυχούλα, να τον κλαίνε οι ρέγγες, αλλά ψυχούλα.. να λιώνεις μαζί του... ααααααχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:47 pm

Admin έγραψε:δεν ξἐρω Μάρω μου... ο Γρηγόρης έχει έν απαράστημα, μι αρχοντιά.. μια φωνή!!! μην ξεχνάμε τη φωνή παρακαλώ... ένα βλέμμα... ρε παιδιά δεν ξέρω κάτι μου κάνει... είναι έτσι.. γοητευτικός.. ωραίος... στην Πρόβα Νυφικού βέβαια ήταν ψυχούλα, να τον κλαίνε οι ρέγγες, αλλά ψυχούλα.. να λιώνεις μαζί του... ααααααχχχχχχχχχ!!!!!!!!!!!

ναι η αληθεια ειναι οτι εχει απο τις αισθαντικοτερες φωνες της ελλαδας (απο τον χωρο του τουλαχιστον) και την προβα νυφικου την εβλεπα φανατικα!! εγω θα τον ειχα ξεφωνισει κατευθειαν τον αποστολο και δεν θα καθομουνα να περιμενω χρονια και χρονια.. αλλα τοτε δεν θα υπηρχε βιβλιο!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:53 pm

είδες το χρυσό μου;; μη στενοχωρηθεί η κρύα η "της Αναγεννήσεως" και έλιωνε ο δόλιος χρόνια και χρονια...

μια φορά τον είχα ακούσει σε μια συνέντευξη -α, τον ξεδιάντροπο!!!- να λέει ότι του λείπει να τον ερωτευτεί μια μικρούλα για να 'χει έμπνευση, αλλά το έλεγε τόσο γλυκά που είχα κολλήσει στην ΤΒ και έλεγα, εγώ Γρηγόρη μου, εγώ... (αλλοπαρμένη τελείως...) μετά ... η ζωή και η αγάπη οδήγησαν τα βήματαμου κι αυτός απέμεινε ένας εφηβικός έρωτας...

εσύ τον έχεις δει στο θέατρο καθόλου; εκτός από τον Κωστάκη δε σε αρέσει κανένα ςάλλος;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από CD1789 Παρ Ιαν 28, 2011 10:57 pm

ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΧΑ,ΧΑ! ΕΓΩ Η ΒΑΣΩ ΚΑΙ Η ΦΑΙΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΒΑΛΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ! ΠΕΡΥΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ "ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ" ΑΠΟΓΟΗΤΕΤΗΚΑ !!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:01 pm

κι εγώ τον έχω δει μια φορά, δεν ξετρελάθηκα, αλλά μεταξύ μας.. δεν είχα την προσοχή μου στραμμένη στο παίξιμο.. για πες... γι απες.. χάλια;;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 11:07 pm

CD1789 έγραψε:ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ! ΧΑ,ΧΑ! ΕΓΩ Η ΒΑΣΩ ΚΑΙ Η ΦΑΙΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ! ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΒΑΛΝΤΙΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΗ! ΠΕΡΥΣΙ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ "ΚΑΤΩ ΑΠ' ΤΗ ΓΕΦΥΡΑ" ΑΠΟΓΟΗΤΕΤΗΚΑ !!!

το κατω απο τη γεφυρα το ειχα δει πριν αιωνες με νικητα τσακιρογλου χρυσουλα διαβατη και πεγκη σταθακοπουλου! απιστευτη η διαβατη!!! με τον βαλτινο δεν το ειδα οποτε δεν εχω αποψη. τωρα στο αμπρακαταμπρα θα σε στεναχωρησω αλλα ημουν τοσο πιτσιρικι (και τοσο ξετρελαμενη με την κατια) που δεν θα ελεγα οτι του ειχα δωσει και πολυ σημασια. ηταν συμπαθητικος ομως ,αυτο το θυμαμαι.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:10 pm

καλέ εγώ είχα δει το γλάρο και ήταν ολόκληρο ςθίασος εκεί πάνω... κι εγώ ούτ εκαν στην Κάτια δεν εδινα σημα΄σια πώς παίζει.. είχα μαγευτεί και μόνο που την έβλεπα, κι όχι από το παίξιμο...

άμα είσαι μικρός μερικα΄πράγματα σου φαίνονται ακατόρθωτα, κι όταν συμβαίνουν χαζεύεις τελείως!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από CD1789 Παρ Ιαν 28, 2011 11:13 pm

EIXA AKOUΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ Μ' ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ! ΧΑΡΗΚΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ ΦΥΣΣΟΥΝ ΣΤΟ ΡΟΛΟ ΤΟΥ ΑΦΗΓΗΤΗ ΓΙΑΤΙ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΣΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ ΗΘΟΠΟΙΟΥΣ! ΟΥΤΕ Ο ΒΑΛΤΙΝΟΣ Μ' ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ! ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ. ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ! ΓΟΥΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 11:16 pm

Admin έγραψε:καλέ εγώ είχα δει το γλάρο και ήταν ολόκληρο ςθίασος εκεί πάνω... κι εγώ ούτ εκαν στην Κάτια δεν εδινα σημα΄σια πώς παίζει.. είχα μαγευτεί και μόνο που την έβλεπα, κι όχι από το παίξιμο...

άμα είσαι μικρός μερικα΄πράγματα σου φαίνονται ακατόρθωτα, κι όταν συμβαίνουν χαζεύεις τελείως!!!

οντως. περνουν τρελες διαστασεις ολα οταν εισαι μικρος. οσο γι αυτην την ψυχασθενεια να μιλαμε σε 2 τοπικ ταυτοχρονα... ευχαριστω για το θεμα δουλειας. ποτε δεν ξερεις τι γινεται. οτιδηποτε αρκει να φυγω απο το κοτετσι που δουλευω!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αγαπημένοι ηθοποιοί Empty Απ: Αγαπημένοι ηθοποιοί

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

απόλυτη!!! ψυχασθενεια.. τι να κάνουμε ένα ένα τα θέματα...

τα κορίτσια έιναι στο βίντεο -το τελευταίο, θες να πάμε εκεί;

αν και έχω πολλά ακόμα ν αλέω για τ αθέατρα και και τις δουλειέ ςκλπ κλπ

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης