Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Τι έρωτας!!!

+4
FROTOKI
whiterose25a
1981marw
Admin
8 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 12:45 am

Admin έγραψε:συμφωνώ απόλυτα μαζί σας, αυτή είναι και η αρχική ιδέα, απλά μέχρι ν αμαζευτούμε και να συνεννοηθούμε χρειάζεται μια διεργασία, θα προσπαθήσω να τα μεταφέρω αν και δεν το έχω ξανακάνει....αλλά σίγουρα μπορούμε να πάμ εεκεί να συνεννοούμαστε..

ναι ναι.. συμφωνώ.. μπορείτε, όποι αέχει φωτό να μπείτε στην κατηγορία ΚΑΤΙΑ και να ανοίξει ένα τόπικ για φωτό.. τα τόπικ μπορέιτε να τα ανοίγετε αυτοβούλως, με πρωτοβουλία δική σας αλλά και σχετική φειδώ, απλώς να μη χαωθούμε, άλλωστε μέσα από τα μέλη λειτουργεί ένα φόρουμ παιδιά..
Συγνωμη, δεν ηξερα οτι δεν το ειχες ξανακανει.Δεν υπαρχει θεμα, δικιο εχεις, να μαζευτουμε ολες, και τα βαζουμε σε μια σειρα, σιγα σιγα.
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 12:49 am

Ανοιξα ενα topic(καλα δεν παιζομαι!!) στις βιρνα φωτογραφιες. τωρα υπαρχουν 2. το ζευγαρι μας και το κατια δανδουλακη. κοριτσια πιστευω οτι θα ηταν ωραιο να βαζουμε οπιοα μπορεσει να ανεβασει φωτο, αυτες που ειναι οι δυο τους στο ζευγαρι και αυτες που ειναι μονη της η με αλλους στο κατια δανδουλακη. Εγω εχω πολλες και συγουρα θα βρω τον τροπο αυριο να τις ανεβασω
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 12:50 am

Γεια σας και από μένα!!!!!! Σας βρήκα επιτέλους!!!!!!!!!lisaki ευχαριστώ πολύ για το forum. Περιμένω και εγώ να δω τη virnadrakougiapanta που μας ξεσήκωσε για τα καλά και είναι η ψυχή της παρεας. Παιδιά για μένα αυτό που συμβαίνει είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα. Δεν κάνω πλάκα. Πρώτη φορά είδα το ζευγάρι μας όταν ήμουν 9-10 χρονών και για τέσσερα χρόνια ζούσα μέσα από αυτούς

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 12:51 am

1981marw έγραψε:Ανοιξα ενα topic(καλα δεν παιζομαι!!) στις βιρνα φωτογραφιες. τωρα υπαρχουν 2. το ζευγαρι μας και το κατια δανδουλακη. κοριτσια πιστευω οτι θα ηταν ωραιο να βαζουμε οπιοα μπορεσει να ανεβασει φωτο, αυτες που ειναι οι δυο τους στο ζευγαρι και αυτες που ειναι μονη της η με αλλους στο κατια δανδουλακη. Εγω εχω πολλες και συγουρα θα βρω τον τροπο αυριο να τις ανεβασω

δε στο 'πα ότι σ εμια βδομάδα δε θα σε προφταίνουμε εσένα... καλά ε... σ'έν ααπόγευμα έχουεμ φόρουμ και ανοίγουμε και τόπικ!!! Laughing cheers

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 12:52 am

libi388 έγραψε:Γεια σας και από μένα!!!!!! Σας βρήκα επιτέλους!!!!!!!!!lisaki ευχαριστώ πολύ για το forum. Περιμένω και εγώ να δω τη virnadrakougiapanta που μας ξεσήκωσε για τα καλά και είναι η ψυχή της παρεας. Παιδιά για μένα αυτό που συμβαίνει είναι ένα όνειρο που γίνεται πραγματικότητα. Δεν κάνω πλάκα. Πρώτη φορά είδα το ζευγάρι μας όταν ήμουν 9-10 χρονών και για τέσσερα χρόνια ζούσα μέσα από αυτούς

πραγματικά.... όπως το λες...

μα πού είναι αυτό το κορίτσι επιτέλους να μας θαυμάσει;; και να αρχίσει τη δουλειά!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 12:54 am

1981marw έγραψε:Ανοιξα ενα topic(καλα δεν παιζομαι!!) στις βιρνα φωτογραφιες. τωρα υπαρχουν 2. το ζευγαρι μας και το κατια δανδουλακη. κοριτσια πιστευω οτι θα ηταν ωραιο να βαζουμε οπιοα μπορεσει να ανεβασει φωτο, αυτες που ειναι οι δυο τους στο ζευγαρι και αυτες που ειναι μονη της η με αλλους στο κατια δανδουλακη. Εγω εχω πολλες και συγουρα θα βρω τον τροπο αυριο να τις ανεβασω
αχ τισ ειδα, ειδικα η δευτερη...επεσα ΞΕΡΗ!!!! I love you

ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ..ΑΓΑΠΗΤΗ libi388 ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΕ -ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΗ- ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ ΤΙΣ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΟΤΙ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ??? ΟΧΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΙΕΣΤΙΚΗ.. Embarassed
Η ΑΝΑΓΚΗ ΒΛΕΠΕΙΣ!!!!! Razz lol!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 12:54 am

αμα δεν βρω τον τροπο αυριο να ανεβασω και φωτογραφιες να μην με λενε Μαρω. Και εγω το ιδιο νιωθω libi. Τοτε ημουν η μονη τρελη και ετρωγα το δουλεμα!! Τωρα θα παρω το αιμα μου πισω!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 12:58 am

Admin έγραψε:
1981marw έγραψε:Ανοιξα ενα topic(καλα δεν παιζομαι!!) στις βιρνα φωτογραφιες. τωρα υπαρχουν 2. το ζευγαρι μας και το κατια δανδουλακη. κοριτσια πιστευω οτι θα ηταν ωραιο να βαζουμε οπιοα μπορεσει να ανεβασει φωτο, αυτες που ειναι οι δυο τους στο ζευγαρι και αυτες που ειναι μονη της η με αλλους στο κατια δανδουλακη. Εγω εχω πολλες και συγουρα θα βρω τον τροπο αυριο να τις ανεβασω

δε στο 'πα ότι σ εμια βδομάδα δε θα σε προφταίνουμε εσένα... καλά ε... σ'έν ααπόγευμα έχουεμ φόρουμ και ανοίγουμε και τόπικ!!! Laughing cheers

παει την ψωνισα!! Μαζευτε με καλε γιατι θα ξεφυγω!!1
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 1:05 am

είσαι φοβερή!!! δε σε βλέπω να μαζεύεσαι με τίποτα και χαίρομαι πολύ!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:07 am

Admin έγραψε:είσαι φοβερή!!! δε σε βλέπω να μαζεύεσαι με τίποτα και χαίρομαι πολύ!!!


ναι τετοια λεγε μου να παρω τις ραχουλες σαν την Αστερω!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 1:11 am

βρε παιδιά δ εβρίσκω πώς γίνεται η μεταφορά των ποστ...

τώρα που εξοικειώθηκε και η Μάρω Razz ας προσπαθήσουεμ να κρατήσουεμ μια σειρά στο φόρουμ... δλδ προτάσεις, ιδέες, σκέψεις για το φόρουμ κλπ ας τα κάνουμ εστο προτάσεις και ας κρατήσουεμ αυτό εδώ για σχολιασμό του υπέροχου ζευγαριού μας...

επίσης, αν νομίζετε ότι μπορεί να ανοίξει και κάποιο άλλο τόπικ.. πχ... η Βίρνα ζηλεύει!!! -ωραίο τοπικ, λέω γω τώρα...πχ...- παρακαλή μη διστάζετε, απλα΄να έιναι ένα τόπικ που θ αέχιε νόημα και θα διαφέρει ούτως ώστε να μιλάμ εκεί επί του θέματος.. το λέω όχι γι ανα βασανίσω τη Μάρω βέβαια, απλά γιατί αυτό το ζευγάρι είναι ανεξάντλητο και κάθε νέο μέλος θα χάνεται εδω μέσα... με τόσα που θα λέγονται... κι επειδή έχω και το δασκαλίστικο ελπίζω να μη χρειαστεί να σας μαλώνω καμια φροά!! flower

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 16, 2011 1:12 am

Κορίτσια κάνετε φοβερή δουλειά!!
Μπράβο σας!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:12 am

Λοιπόν, ελπίζω να μην κάψω σκηνές που είναι να ανέβουν γιατί θα στεναχωρηθώ

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 16, 2011 1:13 am

Δεν ξέρω αν το ανέφερε κανείς άλλος , αλλά αν ανοίγαμε ένα τοπικ για περιγραφή σκηνών!Έτσι θα είναι όλες οι σκηνές μαζεμένες!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:18 am

Θυμάμαι πολύ καλά τη σκηνή το βράδυ της πρώτης μέρας τη δίκης. Η Βίρνα πίνει στο μικρό σαλονάκι και μπαίνει ο Αλέξης μεθυσμένος. Αρπάζει νομίζω τη φωτογραφία της Βίρνας από τον καθρέπτη και λέει μιλώντας μόνος του και κλαίγοντας πόσο πολύ την αγαπάει. Λέει πως κοιμόταν αγκαλιά με τη φωτογραφία της που την έσφιγγε στο στήθος για να μη φοβάται αυτή, για να μην κρυώνει και για να μη νιώθει μόνη. Και τώρα βρίσκονται αντιμέτωποι σε μία δίκη προσπαθώντας μπροστά σε χιλιάδες ανθρώπους να βγάλουν ο ένας τα μάτια του άλλου. Λεει και άλλα που δεν τα θυμάμαι αλλά ήταν σπαρακτικός. Μετά τη βλέπει και ακολουθεί η σκηνή που ανέβασε η φίλη FROTOKI και το φιλι. Η Βίρνα φεύγει σε κάποια στιγμη και αυτός θυμώνει και τη ρωτάει γιατί. Είναι η δεύτερη σκηνή που ανέβασε η φίλη. Η τρίτη σκηνή που ανέβασε είναι αυτή στην οποία της ζητάει συγγνώμη για την απόπειρα βιασμού

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 1:19 am

whiterose25a έγραψε:Δεν ξέρω αν το ανέφερε κανείς άλλος , αλλά αν ανοίγαμε ένα τοπικ για περιγραφή σκηνών!Έτσι θα είναι όλες οι σκηνές μαζεμένες!!

μην κάθεσαι κάν' το καλή μου!!!
απλά ό,τι έχει σχέση με ΛΑΜΨΗ το βάζουμε στην κατηγορία Βίρνα

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:22 am

libi388 έγραψε:Θυμάμαι πολύ καλά τη σκηνή το βράδυ της πρώτης μέρας τη δίκης. Η Βίρνα πίνει στο μικρό σαλονάκι και μπαίνει ο Αλέξης μεθυσμένος. Αρπάζει νομίζω τη φωτογραφία της Βίρνας από τον καθρέπτη και λέει μιλώντας μόνος του και κλαίγοντας πόσο πολύ την αγαπάει. Λέει πως κοιμόταν αγκαλιά με τη φωτογραφία της που την έσφιγγε στο στήθος για να μη φοβάται αυτή, για να μην κρυώνει και για να μη νιώθει μόνη. Και τώρα βρίσκονται αντιμέτωποι σε μία δίκη προσπαθώντας μπροστά σε χιλιάδες ανθρώπους να βγάλουν ο ένας τα μάτια του άλλου. Λεει και άλλα που δεν τα θυμάμαι αλλά ήταν σπαρακτικός. Μετά τη βλέπει και ακολουθεί η σκηνή που ανέβασε η φίλη FROTOKI και το φιλι. Η Βίρνα φεύγει σε κάποια στιγμη και αυτός θυμώνει και τη ρωτάει γιατί. Είναι η δεύτερη σκηνή που ανέβασε η φίλη. Η τρίτη σκηνή που ανέβασε είναι αυτή στην οποία της ζητάει συγγνώμη για την απόπειρα βιασμού



τωρα θα βαλω τα κλαματα! αυτη η σκηνη που περιγραφεις, με τον αλεξη να μιλαει στον καθρεφτη στην φωτογραφια της και λεει οτι κοιμοταν μαζι της για να την ζεσταινει, με αυτη την σκηνη αρχιζει μια απο τις κασσετες μου. κραταει για δευτερολεπτα και μετα το μπαρ της ΗΛΙΘΙΑΣ της ξαδερφης μου!!! Τωρα τα βαζω τα κλαματα!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:28 am

πως απαντάω σε συγκεκριμένο μηνυμα???

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:29 am

1981marw έγραψε:
libi388 έγραψε:Θυμάμαι πολύ καλά τη σκηνή το βράδυ της πρώτης μέρας τη δίκης. Η Βίρνα πίνει στο μικρό σαλονάκι και μπαίνει ο Αλέξης μεθυσμένος. Αρπάζει νομίζω τη φωτογραφία της Βίρνας από τον καθρέπτη και λέει μιλώντας μόνος του και κλαίγοντας πόσο πολύ την αγαπάει. Λέει πως κοιμόταν αγκαλιά με τη φωτογραφία της που την έσφιγγε στο στήθος για να μη φοβάται αυτή, για να μην κρυώνει και για να μη νιώθει μόνη. Και τώρα βρίσκονται αντιμέτωποι σε μία δίκη προσπαθώντας μπροστά σε χιλιάδες ανθρώπους να βγάλουν ο ένας τα μάτια του άλλου. Λεει και άλλα που δεν τα θυμάμαι αλλά ήταν σπαρακτικός. Μετά τη βλέπει και ακολουθεί η σκηνή που ανέβασε η φίλη FROTOKI και το φιλι. Η Βίρνα φεύγει σε κάποια στιγμη και αυτός θυμώνει και τη ρωτάει γιατί. Είναι η δεύτερη σκηνή που ανέβασε η φίλη. Η τρίτη σκηνή που ανέβασε είναι αυτή στην οποία της ζητάει συγγνώμη για την απόπειρα βιασμού



τωρα θα βαλω τα κλαματα! αυτη η σκηνη που περιγραφεις, με τον αλεξη να μιλαει στον καθρεφτη στην φωτογραφια της και λεει οτι κοιμοταν μαζι της για να την ζεσταινει, με αυτη την σκηνη αρχιζει μια απο τις κασσετες μου. κραταει για δευτερολεπτα και μετα το μπαρ της ΗΛΙΘΙΑΣ της ξαδερφης μου!!! Τωρα τα βαζω τα κλαματα!!

Δεν πειράζει μπορεί να την έχει η virnadrakougiapanta

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 1:29 am

libi388 έγραψε:Θυμάμαι πολύ καλά τη σκηνή το βράδυ της πρώτης μέρας τη δίκης. Η Βίρνα πίνει στο μικρό σαλονάκι και μπαίνει ο Αλέξης μεθυσμένος. Αρπάζει νομίζω τη φωτογραφία της Βίρνας από τον καθρέπτη και λέει μιλώντας μόνος του και κλαίγοντας πόσο πολύ την αγαπάει. Λέει πως κοιμόταν αγκαλιά με τη φωτογραφία της που την έσφιγγε στο στήθος για να μη φοβάται αυτή, για να μην κρυώνει και για να μη νιώθει μόνη. Και τώρα βρίσκονται αντιμέτωποι σε μία δίκη προσπαθώντας μπροστά σε χιλιάδες ανθρώπους να βγάλουν ο ένας τα μάτια του άλλου. Λεει και άλλα που δεν τα θυμάμαι αλλά ήταν σπαρακτικός. Μετά τη βλέπει και ακολουθεί η σκηνή που ανέβασε η φίλη FROTOKI και το φιλι. Η Βίρνα φεύγει σε κάποια στιγμη και αυτός θυμώνει και τη ρωτάει γιατί. Είναι η δεύτερη σκηνή που ανέβασε η φίλη. Η τρίτη σκηνή που ανέβασε είναι αυτή στην οποία της ζητάει συγγνώμη για την απόπειρα βιασμού
ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΣΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΙΛΙ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ 'ΗΣΟΥΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ" Κ ΑΠ ΟΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΦΙΛΙ..
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 1:29 am

libi388 έγραψε:πως απαντάω σε συγκεκριμένο μηνυμα???

στο μήνυμ απου θες να απαντήσεις πατάς το κουμπάκι που λέει quote, σημαίνει παράθεση. και μετά γράφεις από κάτω

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:31 am

V-A LOVERS έγραψε:
libi388 έγραψε:Θυμάμαι πολύ καλά τη σκηνή το βράδυ της πρώτης μέρας τη δίκης. Η Βίρνα πίνει στο μικρό σαλονάκι και μπαίνει ο Αλέξης μεθυσμένος. Αρπάζει νομίζω τη φωτογραφία της Βίρνας από τον καθρέπτη και λέει μιλώντας μόνος του και κλαίγοντας πόσο πολύ την αγαπάει. Λέει πως κοιμόταν αγκαλιά με τη φωτογραφία της που την έσφιγγε στο στήθος για να μη φοβάται αυτή, για να μην κρυώνει και για να μη νιώθει μόνη. Και τώρα βρίσκονται αντιμέτωποι σε μία δίκη προσπαθώντας μπροστά σε χιλιάδες ανθρώπους να βγάλουν ο ένας τα μάτια του άλλου. Λεει και άλλα που δεν τα θυμάμαι αλλά ήταν σπαρακτικός. Μετά τη βλέπει και ακολουθεί η σκηνή που ανέβασε η φίλη FROTOKI και το φιλι. Η Βίρνα φεύγει σε κάποια στιγμη και αυτός θυμώνει και τη ρωτάει γιατί. Είναι η δεύτερη σκηνή που ανέβασε η φίλη. Η τρίτη σκηνή που ανέβασε είναι αυτή στην οποία της ζητάει συγγνώμη για την απόπειρα βιασμού
ΑΧ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ! ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ ΣΟΥ, ΜΗΠΩΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΑΛΛ ΕΙΠΩΘΗΚΕ ΠΡΙΝ ΤΟ ΦΙΛΙ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΛΕΕΙ 'ΗΣΟΥΝ ΑΝΥΠΟΦΟΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ" Κ ΑΠ ΟΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟ ΦΙΛΙ..

Λυπάμαι αλλά δε θυμάμαι άλλα Sad . Κάποια άλλη σκηνή μπας και θυμάμαι τίποτα????

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 16, 2011 1:31 am

Admin έγραψε:
whiterose25a έγραψε:Δεν ξέρω αν το ανέφερε κανείς άλλος , αλλά αν ανοίγαμε ένα τοπικ για περιγραφή σκηνών!Έτσι θα είναι όλες οι σκηνές μαζεμένες!!

μην κάθεσαι κάν' το καλή μου!!!
απλά ό,τι έχει σχέση με ΛΑΜΨΗ το βάζουμε στην κατηγορία Βίρνα

Το άνοιξα το topic!!Ελπίζω να μην τα έκανα θάλασσα!!Ο τίτλος του topic είναι "σκηνές που έγραψαν ιστορία".
Σας αρέσει???
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από libi388 Κυρ Ιαν 16, 2011 1:32 am

Ωραία πάμε εκεί να μιλήσουμε????

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 16, 2011 1:33 am

libi388 έγραψε:Ωραία πάμε εκεί να μιλήσουμε????

Οκ!Μεταφερόμαι εκεί....
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:33 am

libi την επομενη σκηνη περιεγραψε την στο νεο τοπικ ''σκηνες που εγραψαν ιστορια'' που εφτιαξε η whiterose αν δεν κανω λαθος
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 1:42 am

ΝΑ ΠΩ ΑΠΛΩΣ ΟΤΙ Η ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΡΑΧΤΙΚΗ! ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΠΙΑ ΤΗ ΔΙΑΛΕΞΕ..ΤΕΛΕΙΑ! cheers
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am

εντάξει αλλά δεν πάμε καλά σας το λέω!!!

αυτό που γουστάρουμε σπαραγμό με ανησυχέι!!

προσπάθησα να βάλω δύο αλλά δεν το κατάφερα... και κράτησα αυτήν

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am

τωρα το ειδα οτι αλλαξε.ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΗ!!! Ανεβασε την σε παρακαλω και μαζι στο ζευγαρι αν δεν το εχεις κανει ειδη!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 1:46 am

Admin έγραψε:εντάξει αλλά δεν πάμε καλά σας το λέω!!!

αυτό που γουστάρουμε σπαραγμό με ανησυχέι!!

προσπάθησα να βάλω δύο αλλά δεν το κατάφερα... και κράτησα αυτήν


ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΙΧΤΗ ΠΕΘΑΝΑ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης