Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Τι έρωτας!!!

+4
FROTOKI
whiterose25a
1981marw
Admin
8 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:17 pm

μπα καιρο εχω να σας βρω εδω!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:23 pm

όντως κι εγώ.. ήμουν ψιλοχάλια τις τελευταίες μέρες και ήμουν όλη την ελεύθερη -ο Θεός να την κάνει-ώρα στο κρεβάτι... δεν βλέπω δεν ακούω.. σήμερα διάβασα όλα τα μηνύματα στα βιντεάκια.. μερικές φορές με πιάνει το κλειστό μου... αλλά πάντα σας σκέφτομαι....

ελπίζω να είστε καλά...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:25 pm

Admin έγραψε:όντως κι εγώ.. ήμουν ψιλοχάλια τις τελευταίες μέρες και ήμουν όλη την ελεύθερη -ο Θεός να την κάνει-ώρα στο κρεβάτι... δεν βλέπω δεν ακούω.. σήμερα διάβασα όλα τα μηνύματα στα βιντεάκια.. μερικές φορές με πιάνει το κλειστό μου... αλλά πάντα σας σκέφτομαι....

ελπίζω να είστε καλά...

ελπιζω να μην ησουν κι εσυ με γριπη! εχουν εμφανιστει ειδη δυο με γριπη στην παρεα!!! ευχομαι να ηταν επιλογη σου το ''κλειστο'' και οχι του πυρετου!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:27 pm

όχι δεν είχα πυρετό, ήμουν down!!!...

anyway τι κάνετε;;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:31 pm

Admin έγραψε:όχι δεν είχα πυρετό, ήμουν down!!!...

anyway τι κάνετε;;

χερομαι που ηταν επιλογη σου (και οχι ασθενεια) και με το καλο να παρεις τα πανω σου! σε γενικες γραμμες τα ιδια και τα ιδια! σιχαινομαι την δουλεια μου, ο γιωργος εχει απανωτες εφημερειες, τους φιλους μου τους βρισκω στη χαση και στη φεξη γιατι ειναι του επαγγελματος (οι περισσοτεροι) και εχουμε αναποδα ωραρια, βαριεμαι!!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:32 pm

1981marw έγραψε:
Admin έγραψε:όχι δεν είχα πυρετό, ήμουν down!!!...

anyway τι κάνετε;;

χερομαι που ηταν επιλογη σου (και οχι ασθενεια) και με το καλο να παρεις τα πανω σου! σε γενικες γραμμες τα ιδια και τα ιδια! σιχαινομαι την δουλεια μου, ο γιωργος εχει απανωτες εφημερειες, τους φιλους μου τους βρισκω στη χαση και στη φεξη γιατι ειναι του επαγγελματος (οι περισσοτεροι) και εχουμε αναποδα ωραρια, βαριεμαι!!!!!!!


η απολυτη σφαγη της ελληνικης ορθογραφιας!!!!!! αφου ανεβει το μηνυμα τα βλεπω!!!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:35 pm

μην αγχώνεσαι.. τ αδικα΄μου γράμματα αρνούνται να πάνε στη θέση τους, θέλουν ν ακάτσουν με τον παραδίπλα...

ναι διάβασ αότι δεν πάει άλλο η δουλειά ε;;

και να και συμφωνώ ότι είναι δύσκολοι καιροί για γενναίες αποφάσεις, οφείλω ν αομολογήσω ότι εγώ πήρα μια τέτοια απόφαση 2 φορές.... 2 φορές έφυγα από σχετικα΄σταθερη δουλειά γιατί δεν ήμουν καλά εκεί.
Αλλά είναι δύσκολο πια, πρέπει να το ζυγίσεις καλά... ακόμα και 1 χρόνο πριν ήταν λίγο καλύτερα... δεν αντέχεις καθόλου;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:43 pm

Admin έγραψε:μην αγχώνεσαι.. τ αδικα΄μου γράμματα αρνούνται να πάνε στη θέση τους, θέλουν ν ακάτσουν με τον παραδίπλα...

ναι διάβασ αότι δεν πάει άλλο η δουλειά ε;;

και να και συμφωνώ ότι είναι δύσκολοι καιροί για γενναίες αποφάσεις, οφείλω ν αομολογήσω ότι εγώ πήρα μια τέτοια απόφαση 2 φορές.... 2 φορές έφυγα από σχετικα΄σταθερη δουλειά γιατί δεν ήμουν καλά εκεί.
Αλλά είναι δύσκολο πια, πρέπει να το ζυγίσεις καλά... ακόμα και 1 χρόνο πριν ήταν λίγο καλύτερα... δεν αντέχεις καθόλου;

ειναι αθλιο το κλιμα εκει μεσα! το ξεκατινιασμα και το ρουφιανιλικι (χωρις λογο,ετσι για να περναει η ωρα) δεν περιγραφεται!!! δεν ξερεις ποιος πρωτοθαβει ποιον και απο που θα σου'ρθει!! στα 10 λεπτα που ειμαι εκει μεσα χοροπηδανε τα νευρα μου!! αντιμετοπιση των ασθενων αθλια!! και τρως και το θαψιμο αν δεν εισαι της ιδιας τακτικης!! και φυσικα φορτωνεσαι και δουλειες αλλων που σου λεει ασε το μα**κα αφου την βρισκει θα τα κανει αυτος. ο μα**κας ειμαι εγω ετσι. γενικα οι μισοι ειναι τσακωμενοι με τους αλλους μισους και ταυτοχρονα ο ενας θαβει τον αλλο!! μηνες ειναι που καθε πρωι ειμαι ετοιμη να γυρισω πλευρο και να ξανακοιμηθω, αλλα τωρα το βλεπω απο μερα σε μερα!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:46 pm

πάντως σ εκαταλαβαίνω... σε παίρνει καθόλου οικονομικά;; ποιον παίρνει σήμερα βέβαια, αλλά...

φαντάζομαι θα ψάχνεις ήδη για κάτι άλλο ε; σχετικά με νοσηλεία;; τι να πω εύχομαι να γίνει το ακλύτερο.. εγώ πάντςω απ'τη δεύτερη δουλειά έφυγα γιατί κόντευα να αρρωστήσω, είχα πρηστεί.. δεν αξίζει τον κόπο...

έχεςι βοήθεια από πουθενά;;..

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 10:52 pm

Admin έγραψε:πάντως σ εκαταλαβαίνω... σε παίρνει καθόλου οικονομικά;; ποιον παίρνει σήμερα βέβαια, αλλά...

φαντάζομαι θα ψάχνεις ήδη για κάτι άλλο ε; σχετικά με νοσηλεία;; τι να πω εύχομαι να γίνει το ακλύτερο.. εγώ πάντςω απ'τη δεύτερη δουλειά έφυγα γιατί κόντευα να αρρωστήσω, είχα πρηστεί.. δεν αξίζει τον κόπο...

έχεςι βοήθεια από πουθενά;;..

αν χρειαστει εχω την μητερα μου (ο πατερας μου εχει πεθανει χρονια) αλλα γενικα απο τοτε που εμεινα μονη μου 2 φορες εχει τυχει να χρειαστει να με βοηθησει στα 12 χρονια και αυτο σε εξαιρετικες περιπτωσεις! γενικα το αποφευγω!!! με τα χρηματα που εχω ας πουμε μαζεψει μπορω να πω οτι την βγαζω για ενα 3μηνο με πολυ πολυ πολυ καλη διαχειρηση! αλλα γενικα δεν θα ελεγα οτι ψαχνω μονο σε νοσηλευτικη . δεν εχω το ψωνιο της στολης. οτιδηποτε μπορει να βρω δεν με χαλαει.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:00 pm

πάντως τόσες είμαστε εδώ, καλά κάνεις και το λες, αν οποιαδήποτε ακούσει κάτι να έχουεμ μια ευχέρεια ν αμιλάμε μεταξύ μας...
τρελαίνομαι για τη Λάμψη και τη Βίρνα αλλά η πραγματική ζωή είναι πολύ σκληρή συχνά και αν μπορούμε να βοηθάμε ένας τον άλλον ακόμα και ένα "τρελούτσικο"φορούμ έχει αξία..

εγώ θα ήθελα να μας πεις λίγο πιο αναλυτικά μερικά πράγματα γύρω από το θέμα δουλειά.. τι, πώς πού... τι άλλο θα μπορούσες να κάνεις.. οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι για να μην ακούμε ο ένας τον άλλον και το θέμα δουλειά καίει πολύ κόσμο. Υπάρχει και ο ΟΑΕΔ για λίγο διάστημα βέβαια, αλλά εμένα προσωπικά με έχει βασανίσει και είμαι πολύ ευαισθητοποιημένη σε αυτό... άσε που έχω καταλήξει ότι μόνο μέσω γνωστών βρίσκεις πια
δουλειά..
Πιστεύω ότι όλα τα κορίτσια θα συμφωνούσαν να έχουεμ το νου μας.. είναι πολύ ανθρώπινο ν αμα ςενώνει κάτι και να συμβαίνουν καλά πράγματα μέσα από αυτό... (έχω χ*** το τόπικ έτσιWink σορυυυυυυυυ Embarassed

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Παρ Ιαν 28, 2011 11:03 pm

Admin έγραψε:πάντως τόσες είμαστε εδώ, καλά κάνεις και το λες, αν οποιαδήποτε ακούσει κάτι να έχουεμ μια ευχέρεια ν αμιλάμε μεταξύ μας...
τρελαίνομαι για τη Λάμψη και τη Βίρνα αλλά η πραγματική ζωή είναι πολύ σκληρή συχνά και αν μπορούμε να βοηθάμε ένας τον άλλον ακόμα και ένα "τρελούτσικο"φορούμ έχει αξία..

εγώ θα ήθελα να μας πεις λίγο πιο αναλυτικά μερικά πράγματα γύρω από το θέμα δουλειά.. τι, πώς πού... τι άλλο θα μπορούσες να κάνεις.. οι καιροί είναι πολύ δύσκολοι για να μην ακούμε ο ένας τον άλλον και το θέμα δουλειά καίει πολύ κόσμο. Υπάρχει και ο ΟΑΕΔ για λίγο διάστημα βέβαια, αλλά εμένα προσωπικά με έχει βασανίσει και είμαι πολύ ευαισθητοποιημένη σε αυτό... άσε που έχω καταλήξει ότι μόνο μέσω γνωστών βρίσκεις πια
δουλειά..
Πιστεύω ότι όλα τα κορίτσια θα συμφωνούσαν να έχουεμ το νου μας.. είναι πολύ ανθρώπινο ν αμα ςενώνει κάτι και να συμβαίνουν καλά πράγματα μέσα από αυτό... (έχω χ*** το τόπικ έτσιWink σορυυυυυυυυ Embarassed

τα παντα και οποτεδηποτε! και το θεμα του οαεδ, σε εμενα δεν κανει τιποτα γιατι αν παραιτηθεις δεν μπαινεις στο ταμειο ανεργειας! μονο αν απολυθεις! ασε το ειχα ψαξει.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:08 pm

καλά ο ΟΑΕΔ είναι να μη σχολιάσω....

οκ... να το πούμε και στα άλλα κορίτσι.. θα κάνω σταυροφορία, με πιάνει το πατριωτικό μου με τέτοια θέματα... μη σου πω θα βγάλω και ανακοίνωση!!!

keep looking!!! ας ελπίσουεμ κάτι να γίνει...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:04 pm

καλησπερα! πως ειναι τα κεφια σημερα?
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 29, 2011 10:11 pm

ΕΓΩ ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ FARMERAMA

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Τι έρωτας!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: Τι έρωτας!!!

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

FROTOKI έγραψε:ΕΓΩ ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ FARMERAMA


βασω ελα στο τελευταιο βιντεο της μαριας με την κενιχ. εκει βρηκα και τις αλλες
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης