Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

+3
V-A LOVERS
libi388
whiterose25a
7 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από whiterose25a Κυρ Ιαν 23, 2011 2:45 am

Φανή μου συμφωνώ με όσα λες! Η αντίδραση του Αλέξη είναι μια κλασσική αντίδραση ερωτευμένου ανδρα προς το αντικείμενο του πόθου του, νιώθει πληγωμένος και θέλει να πληγώσει, νιώθει θυμωμένος και θελει να θυμώσει και το άλλο άτομο.
Αντιδρά όμως και με έναν ακόμη τρόπο: μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.
Παρόλα αυτά είναι ένα δεύτερο, θεωρητικό επίπεδο που μπορεί και να μην σημαίνει κάτι παραπάνω.
Αλλά κι εκείνη φεύγοντας από το τραπέζι, δείχνει πόσο ανταποκρίνεται στα συναισθήματά του αυτά. Είναι μια γυναίκα που πληγώθηκε, που ζήλεψε, που πόνεσε πολύ και θέλησε να αππομακρυνθεί.
Το σίγουρο είναι ότι αποτελεί χαρακτηριστικό τρόπο αντίδρασης ανάμεσα σε ερωτευμένα ζευγάρια....
Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 23, 2011 2:54 am

whiterose25a έγραψε:Φανή μου συμφωνώ με όσα λες! Η αντίδραση του Αλέξη είναι μια κλασσική αντίδραση ερωτευμένου ανδρα προς το αντικείμενο του πόθου του, νιώθει πληγωμένος και θέλει να πληγώσει, νιώθει θυμωμένος και θελει να θυμώσει και το άλλο άτομο.
Αντιδρά όμως και με έναν ακόμη τρόπο: μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.
Παρόλα αυτά είναι ένα δεύτερο, θεωρητικό επίπεδο που μπορεί και να μην σημαίνει κάτι παραπάνω.
Αλλά κι εκείνη φεύγοντας από το τραπέζι, δείχνει πόσο ανταποκρίνεται στα συναισθήματά του αυτά. Είναι μια γυναίκα που πληγώθηκε, που ζήλεψε, που πόνεσε πολύ και θέλησε να αππομακρυνθεί.
Το σίγουρο είναι ότι αποτελεί χαρακτηριστικό τρόπο αντίδρασης ανάμεσα σε ερωτευμένα ζευγάρια....
Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!!


[/quote]Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος![quote]θεικη ατακα..με καλυψες!!! και ναι οντως, η σχεση τους τα εχει ολα.Αγαπιουνται σαν ανδρας με γυναικα, σαν γιος με τη μανα, σαν φιλοι..το οιδιποδειο συμπλεγμα, σε ολο το μεγαλειο, και την τραγικοτητα του...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 23, 2011 3:02 am

V-A LOVERS έγραψε:
whiterose25a έγραψε:Φανή μου συμφωνώ με όσα λες! Η αντίδραση του Αλέξη είναι μια κλασσική αντίδραση ερωτευμένου ανδρα προς το αντικείμενο του πόθου του, νιώθει πληγωμένος και θέλει να πληγώσει, νιώθει θυμωμένος και θελει να θυμώσει και το άλλο άτομο.
Αντιδρά όμως και με έναν ακόμη τρόπο: μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.
Παρόλα αυτά είναι ένα δεύτερο, θεωρητικό επίπεδο που μπορεί και να μην σημαίνει κάτι παραπάνω.
Αλλά κι εκείνη φεύγοντας από το τραπέζι, δείχνει πόσο ανταποκρίνεται στα συναισθήματά του αυτά. Είναι μια γυναίκα που πληγώθηκε, που ζήλεψε, που πόνεσε πολύ και θέλησε να αππομακρυνθεί.
Το σίγουρο είναι ότι αποτελεί χαρακτηριστικό τρόπο αντίδρασης ανάμεσα σε ερωτευμένα ζευγάρια....
Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!!


Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!
θεικη ατακα..με καλυψες!!! και ναι οντως, η σχεση τους τα εχει ολα.Αγαπιουνται σαν ανδρας με γυναικα, σαν γιος με τη μανα, σαν φιλοι..το οιδιποδειο συμπλεγμα, σε ολο το μεγαλειο, και την τραγικοτητα του...


εγω για να το διακωμοδισω λιγο θα ρωτησω, τον καλα κρυμμενο που τον ειδατε?? επειδη κανει το παγωνι ο τιμος??? ο κοσμος το'χει τουμπανο κι'αυτοι κρυφο καμαρι!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 23, 2011 3:07 am

1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:
whiterose25a έγραψε:Φανή μου συμφωνώ με όσα λες! Η αντίδραση του Αλέξη είναι μια κλασσική αντίδραση ερωτευμένου ανδρα προς το αντικείμενο του πόθου του, νιώθει πληγωμένος και θέλει να πληγώσει, νιώθει θυμωμένος και θελει να θυμώσει και το άλλο άτομο.
Αντιδρά όμως και με έναν ακόμη τρόπο: μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.
Παρόλα αυτά είναι ένα δεύτερο, θεωρητικό επίπεδο που μπορεί και να μην σημαίνει κάτι παραπάνω.
Αλλά κι εκείνη φεύγοντας από το τραπέζι, δείχνει πόσο ανταποκρίνεται στα συναισθήματά του αυτά. Είναι μια γυναίκα που πληγώθηκε, που ζήλεψε, που πόνεσε πολύ και θέλησε να αππομακρυνθεί.
Το σίγουρο είναι ότι αποτελεί χαρακτηριστικό τρόπο αντίδρασης ανάμεσα σε ερωτευμένα ζευγάρια....
Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!!


Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!
θεικη ατακα..με καλυψες!!! και ναι οντως, η σχεση τους τα εχει ολα.Αγαπιουνται σαν ανδρας με γυναικα, σαν γιος με τη μανα, σαν φιλοι..το οιδιποδειο συμπλεγμα, σε ολο το μεγαλειο, και την τραγικοτητα του...


εγω για να το διακωμοδισω λιγο θα ρωτησω, τον καλα κρυμμενο που τον ειδατε?? επειδη κανει το παγωνι ο τιμος??? ο κοσμος το'χει τουμπανο κι'αυτοι κρυφο καμαρι!!!
Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing lol! lol! υποκλινομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 23, 2011 3:08 am

1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:
whiterose25a έγραψε:Φανή μου συμφωνώ με όσα λες! Η αντίδραση του Αλέξη είναι μια κλασσική αντίδραση ερωτευμένου ανδρα προς το αντικείμενο του πόθου του, νιώθει πληγωμένος και θέλει να πληγώσει, νιώθει θυμωμένος και θελει να θυμώσει και το άλλο άτομο.
Αντιδρά όμως και με έναν ακόμη τρόπο: μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.
Παρόλα αυτά είναι ένα δεύτερο, θεωρητικό επίπεδο που μπορεί και να μην σημαίνει κάτι παραπάνω.
Αλλά κι εκείνη φεύγοντας από το τραπέζι, δείχνει πόσο ανταποκρίνεται στα συναισθήματά του αυτά. Είναι μια γυναίκα που πληγώθηκε, που ζήλεψε, που πόνεσε πολύ και θέλησε να αππομακρυνθεί.
Το σίγουρο είναι ότι αποτελεί χαρακτηριστικό τρόπο αντίδρασης ανάμεσα σε ερωτευμένα ζευγάρια....
Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!!


Είναι πόλυ ωραία σκηνή κι εμένα μου άρεσε, ο έρωτάς τους όλοφάνερος και ταυτόχρονα τόσο καλά κρυμμένος!
θεικη ατακα..με καλυψες!!! και ναι οντως, η σχεση τους τα εχει ολα.Αγαπιουνται σαν ανδρας με γυναικα, σαν γιος με τη μανα, σαν φιλοι..το οιδιποδειο συμπλεγμα, σε ολο το μεγαλειο, και την τραγικοτητα του...


εγω για να το διακωμοδισω λιγο θα ρωτησω, τον καλα κρυμμενο που τον ειδατε?? επειδη κανει το παγωνι ο τιμος??? ο κοσμος το'χει τουμπανο κι'αυτοι κρυφο καμαρι!!!


μα δεν μπορω να πω.. το κανει τελεια το παγωνι!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 3:26 am

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η ΝΕΛΛΥ ΣΥΜΦΩΝΟ ΑΠΟΛΥΤΑ
μπαίνει στη θέση του παιδιου, μοιάζει να κάνει μια "σκανδαλιά" και να θέλει να τη "δείξει" στη μαμά του, λειτουργεί με μια παιδικότητα, που είναι μεν χαριτωμένη, μέσα στην όλη απελπισία της σκηνής αλλά και που ίσως να μας δείχνει και το μπλέξιμο των δικών του συναισθημάτων, πιθανότατα σχετιζόμενο με την αρχή και την γνωριμία του με τη Βίρνα.

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 23, 2011 11:22 am

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. Η ΣΚΗΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!! ΑΠ' ΤΗ ΜΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ!!! ΚΑΤΑΦΕΥΓΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΑΞΗ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΧΑΝΕΙ! ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΥΠΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΠΑΣΜΩΔΙΚΑ! ΑΠ΄ΤΗΝ ΑΛΛΗ Η ΒΙΡΝΑ ΤΑ ΧΑΝΕΙ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ! ΖΗΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΟΤΙ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΕΙ Μ' ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ; ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΟΝ ΘΕΛΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΤΗ ΝΕΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ Ν' ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΦΕΥΓΕΙ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΕΙ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ Μ' ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ! ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΑΣ, ΣΥΜΠΟΝΙΑ,ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ!!! ΟΛΑ Σ'ΕΝΑ ΒΛΕΜΜΑ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 12:49 pm

V-A LOVERS έγραψε:geia σε ολες! Τι κανετε??Τρελη δουλεια, κ σας εχασα...Μαρια μου μολις ειδα τα βιντεο..εγραψε ιστορια η σκηνη στο τραπεζι..τη θυμομουν αμυδρα.. Λοιπον εμενα μου φαινεται φυσικο επακολουθο η συμπεριφορα του αλεξη..να εξηγησω γιατι.τοσα χρονια αγαπουσε μια γυναικα που πιστευε οτι δεν ανταποκρινοταν στα αισθηματα του. Καποιες φορες η μη ανταποκριση του ανθρωπου που αγαπαμε μας "διευκολυνει" να δεχθουμε οτι δεν θα το αποκτησουμε ποτε..Δεν θα το αγαπησουμε ποτε με ψυχη κ σωμα..Το δεχομαστε, γιατι θεωρουμε οτι δεν μας αγαπα.. Ομως, ο Αλεξης ΞΕΡΕΙ ΠΛΕΟΝ ΟΤΙ Η ΒΙΡΝΑ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑ, ΟΤΙ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΟΤΙ ΤΟΝ ΠΟΘΕΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ! τα εμποδια ομως, -που δεν του επιτρεπουν να την αγγιξει, να την αποκτησει, ειναι παντα εκει.Μονο που τωρα, εγιναν ανυποφορα, εγιναν πετρα που τον πνιγει..Γιατι??Μα γιατι οσο πιστευε οτι δεν τον ηθελε, το ειχε "παρει αποφαση" τροπον τοινα..Τωρα που ξερει οτι κ κεινη τον ποθει, θελει να ..ομησει σαν ταυρος σε υαλοπωλειο, και να την κανει δικη του.Κ παλι ομως, δεν μπορει..Και τον τρελλαινει 10 φορες περισσοτερο απο πριν, γιατι τωρα εχουν δωσει το πρωτο φιλι "κοινη συναινεση!" Και θελει να προχωρησουν περαιτερω..αλλα εκεινη παλι τον κρατα σε αποσταση..η μονη αμυνα του στην λυσσα που τον εχει καταβαλλει, λοιπον ειναι να την πληγωσει, οπως τον πληγωνει..Κρατωντας την σε αποσταση, δειχνοντας της οτι ποθει μια αλλη.. και το κανει..και το πετυχαινει..να πληγωσει κ εκεινη κ τη Νενα, κ πανω απ ολα..τον εαυτο του..
λατρευω τη σκηνη, και ειμαι 100% με το μερος του Αλεξη..πρεπει καποια στιγμη και η Βιρνα-την οπιοια λατρευω κατα τα αλλα- να παρει μια γευση απ το δικο της φαρμακο...



ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΘΙΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ [δεν μπορει..Και τον τρελλαινει 10 φορες περισσοτερο απο πριν, γιατι τωρα εχουν δωσει το πρωτο φιλι "κοινη συναινεση!" Και θελει να προχωρησουν περαιτερω..αλλα εκεινη παλι τον κρατα σε αποσταση..η μονη αμυνα του στην λυσσα που τον εχει καταβαλλει, λοιπον ειναι να την πληγωσει, οπως τον πληγωνει..Κρατωντας την σε αποσταση, δειχνοντας της οτι ποθει μια αλλη.. και το κανει..και το πετυχαινει..να πληγωσει κ εκεινη κ τη Νενα, κ πανω απ ολα..τον εαυτο του..] ΣΥΜΦΩΝΟ


FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 23, 2011 4:22 pm

καλά μιλάμε συμφωνώ απόλυτα με τα σχόλια!!! ειδικα με αυτό το "η Βίρνα πρέπει κάποια στιγμή να πάρει μια γεύση από το δικό της φάρμακο", συμφωνώ απεριόριστα.
Να μη σχολιάσω εκείνο το "μάνα" -α, καλά.. καλά... με αυτό την τσάκισε την κακομοίρα...
εγώ θα θέσω και μια άλλη παράμετρο, η Βίρνα γενικα΄δε μπορεί να σηκώσει την ξεφτίλα από ό,τι έχουεμ όλοι μας καταλάβει. το να της κάνει ο Αλέξης τέτοιο σκηνικό αγνοώντας τους πάντες και τα πάντα νομίζω ήταν πολύ βαρύ γι'αυτήν. αν ήταν δυο τους είμαι σίγουρη ότι θ ατου απαντούσε μια χαρά και θα τον έπαιρνε και αγκαλιά στο τέλος... ωωωχχχ!
κι εκεί που βγήκε στη σκάλα στο τέλος, ποιον να πρωτοσυμπονέσεις ρε παιδιί μου...
αλλά τη σκηνή την κλεβει ο Τίμος, συμφωνώ επίσης, που είναι λίγο: τι θέαμα έχει τώρα, για να δούμε!!! κάνουμε όλοι κινέζο;; μέσα!!!

Laughing

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 23, 2011 4:45 pm

Admin έγραψε:καλά μιλάμε συμφωνώ απόλυτα με τα σχόλια!!! ειδικα με αυτό το "η Βίρνα πρέπει κάποια στιγμή να πάρει μια γεύση από το δικό της φάρμακο", συμφωνώ απεριόριστα.
Να μη σχολιάσω εκείνο το "μάνα" -α, καλά.. καλά... με αυτό την τσάκισε την κακομοίρα...
εγώ θα θέσω και μια άλλη παράμετρο, η Βίρνα γενικα΄δε μπορεί να σηκώσει την ξεφτίλα από ό,τι έχουεμ όλοι μας καταλάβει. το να της κάνει ο Αλέξης τέτοιο σκηνικό αγνοώντας τους πάντες και τα πάντα νομίζω ήταν πολύ βαρύ γι'αυτήν. αν ήταν δυο τους είμαι σίγουρη ότι θ ατου απαντούσε μια χαρά και θα τον έπαιρνε και αγκαλιά στο τέλος... ωωωχχχ!
κι εκεί που βγήκε στη σκάλα στο τέλος, ποιον να πρωτοσυμπονέσεις ρε παιδιί μου...
αλλά τη σκηνή την κλεβει ο Τίμος, συμφωνώ επίσης, που είναι λίγο: τι θέαμα έχει τώρα, για να δούμε!!! κάνουμε όλοι κινέζο;; μέσα!!!



ποσες φορες μπορει να πεθανει ενας ανθρωπος απο το γελιο πες μου!!! ποσες????

Laughing
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 23, 2011 5:00 pm

ε; ε; είδες πώς τα λέω!!!
μα ο Τίμος έιναι όλα τα λεφτά σ'αυτή τη σκηνή... σα να το φωνάζει το παιδί...
πείτε μου τι παίζουεμ να παίξω κι εγώ...για να σας δω!! έναν ένα... δεν βλέπει δεν ακούει -τι γίνεταο μπροστά στ αμάτια μας;; κανείς;; ε, να παίξω κι εγώ, μια χαρά το 'χω για δέιτε για δέιτε... (νομίζω κάπου στο βάθος) ο Τίμος απολαμβάνει να τους βλέπει ρε παιδί μου όλους... μια χαρά... κάνε Αλέξη μου παιχνίδι, μαζί σου..

γενικα ο Τίμος πολύ large σε ό,τι δε τον αφορούσε... άνεταα

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 23, 2011 5:13 pm

Admin έγραψε:ε; ε; είδες πώς τα λέω!!!
μα ο Τίμος έιναι όλα τα λεφτά σ'αυτή τη σκηνή... σα να το φωνάζει το παιδί...
πείτε μου τι παίζουεμ να παίξω κι εγώ...για να σας δω!! έναν ένα... δεν βλέπει δεν ακούει -τι γίνεταο μπροστά στ αμάτια μας;; κανείς;; ε, να παίξω κι εγώ, μια χαρά το 'χω για δέιτε για δέιτε... (νομίζω κάπου στο βάθος) ο Τίμος απολαμβάνει να τους βλέπει ρε παιδί μου όλους... μια χαρά... κάνε Αλέξη μου παιχνίδι, μαζί σου..

γενικα ο Τίμος πολύ large σε ό,τι δε τον αφορούσε... άνεταα



ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ!!!! ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ''Ο ΤΙΜΟΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟΥΣ.. ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΚΑΝΕ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ'' ΑΦΗΝΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!! ΦΤΑΝΕΙ!!! ΕΧΩ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σκηνές που έγραψαν ιστορία!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

1981marw έγραψε:
Admin έγραψε:ε; ε; είδες πώς τα λέω!!!
μα ο Τίμος έιναι όλα τα λεφτά σ'αυτή τη σκηνή... σα να το φωνάζει το παιδί...
πείτε μου τι παίζουεμ να παίξω κι εγώ...για να σας δω!! έναν ένα... δεν βλέπει δεν ακούει -τι γίνεταο μπροστά στ αμάτια μας;; κανείς;; ε, να παίξω κι εγώ, μια χαρά το 'χω για δέιτε για δέιτε... (νομίζω κάπου στο βάθος) ο Τίμος απολαμβάνει να τους βλέπει ρε παιδί μου όλους... μια χαρά... κάνε Αλέξη μου παιχνίδι, μαζί σου..

γενικα ο Τίμος πολύ large σε ό,τι δε τον αφορούσε... άνεταα



ΚΑΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑΣΕΙ ΣΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ!!!! ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ''Ο ΤΙΜΟΣ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΛΟΥΣ.. ΜΙΑ ΧΑΡΑ.. ΚΑΝΕ ΑΛΕΞΗ ΜΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΜΑΖΙ ΣΟΥ'' ΑΦΗΝΕΙ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!!! ΦΤΑΝΕΙ!!! ΕΧΩ ΞΕΦΤΙΛΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΓΕΛΙΑ!!!!


ΜΑΡΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΓΕΛΑΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΠΑΓΩΝΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ . ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης