Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Ανταλλαγή υλικού

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 10:21 pm

Γεια σας κορίτσια και πάλι!!!
είδα σε ένα από τα βιντεάκια ότι έχει ανοίξει ένας διάλογος γι αυλικό που υπάρχει μεταξύ μας, δυσεύρετο πλέον.
Σκέφθηκα ότι θα ήταν πιο εύκολο να το επεκτείνουμε εδώ και να ρωτάμε αν κάποιος έχει κάτι που μας ενδιαφέρει.

και θα κάνω εγώ την αρχή, με μια μεγάλη μου αγάπη.

αν το θυμάστε-πάνε και τόσα χρόνια!!!

τον Φρου Φρου!!!
πεθαίνω για το μικρό κοκιννομάλλικο πλασματάκι.. έχω βρει στο ιντερνετ 4-5 ανεκτίμητα επεισοδιάκια, αλλά δε φτάνει... υπάρχει πολύ υλικό στα γερμανικά αλλά δυστυχώς, δεν ξέρω γρι...γρι!!!

αν λοιπόν καμιά έχει το μονάκριβο και θέλει να το μοιραστεί.. πέφτω στα πόδια της... Embarassed

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 29, 2011 7:39 pm

Admin έγραψε:Γεια σας κορίτσια και πάλι!!!
είδα σε ένα από τα βιντεάκια ότι έχει ανοίξει ένας διάλογος γι αυλικό που υπάρχει μεταξύ μας, δυσεύρετο πλέον.
Σκέφθηκα ότι θα ήταν πιο εύκολο να το επεκτείνουμε εδώ και να ρωτάμε αν κάποιος έχει κάτι που μας ενδιαφέρει.

και θα κάνω εγώ την αρχή, με μια μεγάλη μου αγάπη.

αν το θυμάστε-πάνε και τόσα χρόνια!!!

τον Φρου Φρου!!!
πεθαίνω για το μικρό κοκιννομάλλικο πλασματάκι.. έχω βρει στο ιντερνετ 4-5 ανεκτίμητα επεισοδιάκια, αλλά δε φτάνει... υπάρχει πολύ υλικό στα γερμανικά αλλά δυστυχώς, δεν ξέρω γρι...γρι!!!

αν λοιπόν καμιά έχει το μονάκριβο και θέλει να το μοιραστεί.. πέφτω στα πόδια της... Embarassed



ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ Φρου Φρου!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ 4 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΩ Candy candy H ΦΙΛΕS MOY ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΩΝ ΤΕΡΥ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 9:38 pm

FROTOKI έγραψε:
Admin έγραψε:Γεια σας κορίτσια και πάλι!!!
είδα σε ένα από τα βιντεάκια ότι έχει ανοίξει ένας διάλογος γι αυλικό που υπάρχει μεταξύ μας, δυσεύρετο πλέον.
Σκέφθηκα ότι θα ήταν πιο εύκολο να το επεκτείνουμε εδώ και να ρωτάμε αν κάποιος έχει κάτι που μας ενδιαφέρει.

και θα κάνω εγώ την αρχή, με μια μεγάλη μου αγάπη.

αν το θυμάστε-πάνε και τόσα χρόνια!!!

τον Φρου Φρου!!!
πεθαίνω για το μικρό κοκιννομάλλικο πλασματάκι.. έχω βρει στο ιντερνετ 4-5 ανεκτίμητα επεισοδιάκια, αλλά δε φτάνει... υπάρχει πολύ υλικό στα γερμανικά αλλά δυστυχώς, δεν ξέρω γρι...γρι!!!

αν λοιπόν καμιά έχει το μονάκριβο και θέλει να το μοιραστεί.. πέφτω στα πόδια της... Embarassed



ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ Φρου Φρου!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ 4 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΩ Candy candy H ΦΙΛΕS MOY ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΩΝ ΤΕΡΥ


καλε ας μου αν ξερει καμια τι εγινε στο τελευταιο επεισοδιο της καντυ!!! δεν το ειδα ποτε και εχω μεινει με την απορια!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 29, 2011 9:52 pm

κι εγώ είχα Κάντυ-Κάντυ, δε θυμάμαι αν την εχω ακόμα, την έκανα δώρο στην κουμπάρα μου που παθαίνει σοκ μ'αυτήν.

εγώ δεν τρελαίνομαι. επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί η Κάντυ ήταν παιδικό.. μια χαρά σήριαλ για μεγάλους ήταν...

μπροστά στο Φρου Φρου δνε πιάνει μία...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 29, 2011 10:09 pm

1981marw έγραψε:
FROTOKI έγραψε:
Admin έγραψε:Γεια σας κορίτσια και πάλι!!!
είδα σε ένα από τα βιντεάκια ότι έχει ανοίξει ένας διάλογος γι αυλικό που υπάρχει μεταξύ μας, δυσεύρετο πλέον.
Σκέφθηκα ότι θα ήταν πιο εύκολο να το επεκτείνουμε εδώ και να ρωτάμε αν κάποιος έχει κάτι που μας ενδιαφέρει.

και θα κάνω εγώ την αρχή, με μια μεγάλη μου αγάπη.

αν το θυμάστε-πάνε και τόσα χρόνια!!!

τον Φρου Φρου!!!
πεθαίνω για το μικρό κοκιννομάλλικο πλασματάκι.. έχω βρει στο ιντερνετ 4-5 ανεκτίμητα επεισοδιάκια, αλλά δε φτάνει... υπάρχει πολύ υλικό στα γερμανικά αλλά δυστυχώς, δεν ξέρω γρι...γρι!!!

αν λοιπόν καμιά έχει το μονάκριβο και θέλει να το μοιραστεί.. πέφτω στα πόδια της... Embarassed



ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ Φρου Φρου!!! ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ 4 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΧΩ Candy candy H ΦΙΛΕS MOY ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΦΑΕΙ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΩΝ ΤΕΡΥ


καλε ας μου αν ξερει καμια τι εγινε στο τελευταιο επεισοδιο της καντυ!!! δεν το ειδα ποτε και εχω μεινει με την απορια!!!

μαρω μου θυμασαι τον μεγαλο θειο στην candy candy?
το ονομα του δεν το θυμαμαι αυτος ηταν ενας θειος φαντασμα
που δεν ηξερε κανενας απο την οικογενεια ποιος ηταν ο θειος
και τελικα ο θειος ειναι το ιδιο προσωπο με τον φιλο της τον amlet
αυτο αν θυμασαι καλα στα πρωτα επισοδεια ειχε ενα πιτσιρικο
που επαιζε γκαιντα
και ηταν ο θειοσ τελικα ο θειος που ειχε θιοθετησει την candy
δειχνει στο τελος πως της δινει μια καινουρια προοπτικη για τη ζωη τησ





FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 29, 2011 10:12 pm

αυτός δεν την αγαπούσε κιόλας; νομίζω...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από FROTOKI Σαβ Ιαν 29, 2011 10:14 pm

Admin έγραψε:αυτός δεν την αγαπούσε κιόλας; νομίζω...

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΠΩΣ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΕΝΝΟΗΘΕΙ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 30, 2011 4:15 pm

Admin έγραψε:κι εγώ είχα Κάντυ-Κάντυ, δε θυμάμαι αν την εχω ακόμα, την έκανα δώρο στην κουμπάρα μου που παθαίνει σοκ μ'αυτήν.

εγώ δεν τρελαίνομαι. επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί η Κάντυ ήταν παιδικό.. μια χαρά σήριαλ για μεγάλους ήταν...

μπροστά στο Φρου Φρου δνε πιάνει μία...

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΠΩΣ Η Κάντυ-Κάντυ ΔΕΝ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 40 ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ 38 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΡΡΥ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από V-A LOVERS Τρι Φεβ 01, 2011 10:11 pm

FROTOKI έγραψε:
Admin έγραψε:κι εγώ είχα Κάντυ-Κάντυ, δε θυμάμαι αν την εχω ακόμα, την έκανα δώρο στην κουμπάρα μου που παθαίνει σοκ μ'αυτήν.

εγώ δεν τρελαίνομαι. επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί η Κάντυ ήταν παιδικό.. μια χαρά σήριαλ για μεγάλους ήταν...

μπροστά στο Φρου Φρου δνε πιάνει μία...

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΠΩΣ Η Κάντυ-Κάντυ ΔΕΝ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 40 ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ 38 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΡΡΥ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΚΑΛΑ ΜΟΥ..ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!! lol! (Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ, Razz ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ..ΤΕΡΥΚΙΑ ΕΙΜΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ Sad ) ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ flower
1)ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΔΩ https://www.youtube.com/user/CandyInGreekProject

2) ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ..ΤΕΡΥΚΙΕΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ lol! ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ(ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΥ, cheers ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ Κ ΟΧΙ ΤΟ..ΓIAΠΩNEZIKO ORIGINAL ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΚΑΝΤΥ..ΨΙΛΟΦΛΕΡΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΕΡΤ-ΘΕΙΟ ΓΟΥΙΛΛΙΑΜ affraid confused ΑΛΛΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΝΕΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ, Rolling Eyes(ΓΕΜΑΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Η ΓΙΑΠΩΝΕΖΑ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΣΕΜΑΣ, ΤΑ ΕΚΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΤΩΝ ΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΚΑΝΤΥ-ΤΕΡΡΥ Sad ) ΕΔΩ http://thecandyingreekproject.blogspot.com/
ΦΙΛΑΚΙΑ!! I love you
ΥΓ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΜΑΝGA... I love you
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανταλλαγή υλικού Empty Απ: Ανταλλαγή υλικού

Δημοσίευση από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

V-A LOVERS έγραψε:
FROTOKI έγραψε:
Admin έγραψε:κι εγώ είχα Κάντυ-Κάντυ, δε θυμάμαι αν την εχω ακόμα, την έκανα δώρο στην κουμπάρα μου που παθαίνει σοκ μ'αυτήν.

εγώ δεν τρελαίνομαι. επίσης δεν έχω καταλάβει γιατί η Κάντυ ήταν παιδικό.. μια χαρά σήριαλ για μεγάλους ήταν...

μπροστά στο Φρου Φρου δνε πιάνει μία...

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΠΩΣ Η Κάντυ-Κάντυ ΔΕΝ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΙΑ ΣΑΠΟΥΝΟΠΕΡΑ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 40 ΚΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ 38 ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΣΑ ΤΙ ΗΛΙΘΙΕΣ ΚΑΙ ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟ ΤΕΡΡΥ

ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΦΡΟΥ ΦΡΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ
ΚΑΛΑ ΜΟΥ..ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!! lol! (Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ, Razz ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΜΗ..ΤΕΡΥΚΙΑ ΕΙΜΑΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ ΑΠΩΘΗΜΕΝΟ Sad ) ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ flower
1)ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΕΔΩ https://www.youtube.com/user/CandyInGreekProject

2) ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ..ΤΕΡΥΚΙΕΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ lol! ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΝΤΥ(ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΥ, cheers ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΤΑΛΙΚΟΥ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ Κ ΟΧΙ ΤΟ..ΓIAΠΩNEZIKO ORIGINAL ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ Η ΚΑΝΤΥ..ΨΙΛΟΦΛΕΡΤΑΡΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΜΕΡΤ-ΘΕΙΟ ΓΟΥΙΛΛΙΑΜ affraid confused ΑΛΛΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΕΝΕΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ, Rolling Eyes(ΓΕΜΑΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Η ΓΙΑΠΩΝΕΖΑ, ΤΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΣΕΜΑΣ, ΤΑ ΕΚΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΤΩΝ ΦΑΝ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ ΚΑΝΤΥ-ΤΕΡΡΥ Sad ) ΕΔΩ http://thecandyingreekproject.blogspot.com/
ΦΙΛΑΚΙΑ!! I love you
ΥΓ ΠΕΡΙΤΟ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΜΑΝGA... I love you

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΦΑΝΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΓΚ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης