Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Ο θεός της σφαγής

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ο θεός της σφαγής Empty Ο θεός της σφαγής

Δημοσίευση από Admin Σαβ Ιαν 15, 2011 9:14 pm

¨οποιος έχει δει την παράσταση μπορεί να μας πει εντυπώσεις φυσικά

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο θεός της σφαγής Empty Απ: Ο θεός της σφαγής

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 2:58 am

Την ειδα 2-3 μερες πριν ανακαλυψω τα βιντεο στο youtube. η αληθεια ειναι οτι δεν ξετρελαθηκα. Με το εργο. Δεν ξερω αλλα μου φαινεται για αστοχη επιλογη. Μου φανηκε σαν να εκανε πολλες αμηχανες ''κοιλιες'' το εργο και σαν να ειχε σημεια που εκβιαζανε το γελιο του θεατη. Ισως φταιει οτι την εχω δει σε πολυ μεγαλα εργα και αυτο μου φανηκε πολυ λιγο για 'κεινη. Το εργο μπορει να μην μου αρεσε ,ΑΛΛΑ Η ΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο θεός της σφαγής Empty Απ: Ο θεός της σφαγής

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Τετ Ιαν 19, 2011 3:52 am

ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ...ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΕΙΜΕΝΟ....ΠΟΥ ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΔΟΡΙΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΣΑΝ ΞΥΡΑΦΙ.....4 ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΛΟΝΙ....ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΑΛΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΝ ΤΑ ΤΕΚΝΑ...ΟΛΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ ΗΡΕΜΑ....ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ...ΠΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΞΥΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΥΧΙ ΤΟΥ ΜΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΣΚΟΥΡΙΑ Ή ΜΟΥΧΛΑ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΣΚΑΝΕ.....ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΜΨΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΒΗΝΟΥΝ...ΚΑΙ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ.....ΕΝΑΣ ΕΥΝΟΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΑΝΤΡΑΣ..ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΗΣ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΛΚΟΟΛ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΟΧΙ....ΕΝΑΣ ΕΞΑΡΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΟΛΗ ΤΟΥ Η ΖΩΗ ΕΚΕΙΝΟ...ΚΑΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...ΠΟΥ ΞΕΡΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΛΛΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΗΣ...ΤΟ ΕΙΔΑ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΡΓΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ...ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΛΙΓΟ...ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΚΑΛΛΑΣ ΤΖΟΡΝΤΑΝ,ΜΑΡΤΥΡΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ .Κ.Α...
ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΕΠΙΦΑΝΕΙΕΣ ΠΟΥ ΟΡΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΒΛΕΠΟΥΝ ΣΕ ΜΑΣ...ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ Η ΚΑΤΙΑ ΚΛΕΒΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΞΑΦΝΙΚΗ ΜΕΤΑΣΤΡΟΦΗ ΦΩΝΗΣ ΤΟΥ ΦΙΝΑΛΕ....ΚΑΙ Η ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΠΑΝΦΑΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ο θεός της σφαγής Empty Απ: Ο θεός της σφαγής

Δημοσίευση από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

το ειδα το εργο και ουτε εμενα με ενθουσιασε περιμενα να δω κατι καλυτερο εχω δει και αλλα εργα της και αυτο μου φανηκε πολυ λιγο για μια ηθοποιο σαν την κ.δανδουλακη και εναν τετοιο υπεροχο θιασο με τοσο καλα ονοματα,περνοντας ο καιρος οταν το ξανασκεφτομαι πιστευω πως μπορει να μην ηταν και τοσο χαλια δεν ξερω αλλα οφειλω να πω πως η κ.δανδουλακη ηταν υπεροχη ομορφη καλη ερμηνια μια χαρα ολα της μαλλον δεν ξερω το στορι να φταιει δεν ξερω σαν εργο δεν ενθουσιαστηκα...
amarilis
amarilis

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης