Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

+6
CD1789
VIRNADRAKOU4EVER
FROTOKI
Admin
1981marw
V-A LOVERS
10 απαντήσεις

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 17, 2011 7:23 pm

Λοιπόν το κατάφερα!!! μάλλον το θέλατε πάρα πολύ και μου ήρθε Θεία φώτιση!!! ξαφνικά!!!


ΟΚ, no more lessons... οι κακοί δάσκαλοι θα εξορίζονται από το φόρουμ!!! δια ροπάλου!!!


Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 7:32 pm

Admin έγραψε:Λοιπόν το κατάφερα!!! μάλλον το θέλατε πάρα πολύ και μου ήρθε Θεία φώτιση!!! ξαφνικά!!!


ΟΚ, no more lessons... οι κακοί δάσκαλοι θα εξορίζονται από το φόρουμ!!! δια ροπάλου!!!


ΤΙ???????? ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ???? ΤΟ ΕΣΒΥΣΕΣ???? ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟΝ ΟΡΙΣΜΟ ΤΗΣ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ ΑΠΈΞΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΝΤΑΜΕΙΒΗ??? ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΜΑΘΑ ΚΙ ΕΓΩ (ΜΕ ΧΙΛΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΕΣ!!) ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΥΣ!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 7:34 pm

Admin έγραψε:Λοιπόν το κατάφερα!!! μάλλον το θέλατε πάρα πολύ και μου ήρθε Θεία φώτιση!!! ξαφνικά!!!


ΟΚ, no more lessons... οι κακοί δάσκαλοι θα εξορίζονται από το φόρουμ!!! δια ροπάλου!!!

ΜΠΡΑΒΟ. ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ! ΕΚΑΝΑ ΠΑΤΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ ΚΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΗΤΑΝ ΑΡΓΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 17, 2011 7:39 pm

μην ανησυχείτε, δεν έγινε τίποτε, αυτό ήταν το ελάχιστο, είναι και κάποι αάλλα τόπικ που πρέπει να συμμαζέψω τώρα, απλά θ αήθελα όσο μπορούμε όλοι μας, από δω και πέρα να το ψιλοπρσέχουεμ για να κινούμαστε εμε΄ςι ευκολότερα, όχι τίποτε άλλο.. είναι αρκετά ψιλοδουλειά, να τσιμπάς ένα ένα μήνυμα άμα παραγίνει το κακό...


καλή συνέχεια σε όλα κορίτσια... !!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 8:26 pm

Admin έγραψε:μην ανησυχείτε, δεν έγινε τίποτε, αυτό ήταν το ελάχιστο, είναι και κάποι αάλλα τόπικ που πρέπει να συμμαζέψω τώρα, απλά θ αήθελα όσο μπορούμε όλοι μας, από δω και πέρα να το ψιλοπρσέχουεμ για να κινούμαστε εμε΄ςι ευκολότερα, όχι τίποτε άλλο.. είναι αρκετά ψιλοδουλειά, να τσιμπάς ένα ένα μήνυμα άμα παραγίνει το κακό...


καλή συνέχεια σε όλα κορίτσια... !!!


ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ??
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από whiterose25a Τρι Ιαν 18, 2011 12:54 am

1981marw έγραψε:WHITEROSE ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΟΥ!!! ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ Υ/Η ΜΟΥ? ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΣ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟ Η ΦΩΤΟ ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΔΙΠΛΑ???


Χαίρομαι που σου άρεσαν!!
Αν κάνεις δεξι κλικ πάνω στη φωτο θα πρέπει λογικά να σου βγάλει "αποθήκευση εικόνας ως" κι έτσι να μπορείς να τις αποθηκεύσεις στο pc.
Τώρα στο photobucket που τις ανεβάζω, έχει ένα λινκ που λέει direct link και όταν το βάζω εδώ, εμφανίζεται μόνο η φωτογραφία.
Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.
Και συγγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω, αλλά ήμουν εκτός και πριν λίγο μπήκα σπίτι! Smile
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 1:13 am

whiterose25a έγραψε:
1981marw έγραψε:WHITEROSE ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ ΣΟΥ!!! ΠΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΟΝ Υ/Η ΜΟΥ? ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ. ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΣ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟ Η ΦΩΤΟ ΕΝΩ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΔΙΠΛΑ???


Χαίρομαι που σου άρεσαν!!
Αν κάνεις δεξι κλικ πάνω στη φωτο θα πρέπει λογικά να σου βγάλει "αποθήκευση εικόνας ως" κι έτσι να μπορείς να τις αποθηκεύσεις στο pc.
Τώρα στο photobucket που τις ανεβάζω, έχει ένα λινκ που λέει direct link και όταν το βάζω εδώ, εμφανίζεται μόνο η φωτογραφία.
Ελπίζω να σε βοήθησα λίγο.
Και συγγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω, αλλά ήμουν εκτός και πριν λίγο μπήκα σπίτι! Smile



ευχαριστω πολυ πολυ!!! εχει ανεβασει η frotoki 2 βιντεο με τον σταυρου ομως οχι τον σπυροπουλο.μπες και διαβασε εκει κουβεντα που εγινε!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 1:14 am

και η virna4ever ανεβασε αλλα 2
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από whiterose25a Τρι Ιαν 18, 2011 1:27 am

1981marw έγραψε:και η virna4ever ανεβασε αλλα 2

Τα είδα και κοντεύω να σκάσω για 2 λόγους:Αρχικά γιατί χάνω τα καλύτερα και τις συζητήσεις που κάνατε και δεύτερον γιατί στα βίντεο της frotoki ανακάλυψα μια μεγάλη αδικία!!Γιατί κ. Φωσκολε,γιατί?Αυτό αναρωτιέμαι!Γιατί να μην γίνονταν αυτά με το Σπυρόπουλο!!!
Το ξαναλέω είναι αδικία!!
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 2:38 am

whiterose25a έγραψε:
1981marw έγραψε:και η virna4ever ανεβασε αλλα 2

Τα είδα και κοντεύω να σκάσω για 2 λόγους:Αρχικά γιατί χάνω τα καλύτερα και τις συζητήσεις που κάνατε και δεύτερον γιατί στα βίντεο της frotoki ανακάλυψα μια μεγάλη αδικία!!Γιατί κ. Φωσκολε,γιατί?Αυτό αναρωτιέμαι!Γιατί να μην γίνονταν αυτά με το Σπυρόπουλο!!!
Το ξαναλέω είναι αδικία!!

δεν εχεις παραπονο!! εγινε η συζητηση του αιωνα κατω απο το βιντεο!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 12:16 pm

ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ AIDS ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΕΣΥ!". ΕΡΩΤΗΜΑ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ; ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 12:19 pm

CD1789 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ AIDS ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΕΣΥ!". ΕΡΩΤΗΜΑ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ; ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από libi388 Τρι Ιαν 18, 2011 12:24 pm

CD1789 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ AIDS ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΕΣΥ!". ΕΡΩΤΗΜΑ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ; ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!

Τη θυμάμαι αυτή τη σκηνή. Η Βίρνα έχει ανακοινώσει σε όλους ότι πάει στον ξενώνα για να ζήσει, επειδή όλοι γύρω τους φοβούνται. Πληγωμένη πάει να φύγει και κάνει ολόκληρο γύρω για να μην πλησιάσει του υπόλουπος. Ο Αλέξης την ακολουθεί στις σκάλες φωνάζοντας το όνομά της. Η Βίρνα ανοίγει την πόρτα του δωματίου της και όταν ακούει τον Αλέξη την κλείνει με φόρα για να μην την πλησιάσει. Ο Αλέξης στέκεται από πίσω και της λέει: Βϊρνα είσαι άδικη είσαι άδικη μαζί μου. Με αδικείς και το ξέρεις. Η Βίρνα κλαίει και μετά του απαντά πως το ξέρει ότι είναι άδικη. Αλλά δεν θα αφήσει αυτή τη σφαίρα να χτυπήσει και τους δυο τους. Όχι εσένα Θεέ μου όχι εσένα!!!!! Μάλιστα τον λέει αγάπη μου. Και εγώ θέλω να τη δω αυτή τη σκηνή πάρα πάρα πολύ. Όπως κατάλαβες την έχω κάνει copy paste στον εγκέφαλο

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από libi388 Τρι Ιαν 18, 2011 12:25 pm

Καλησπέρα και από εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 12:29 pm


Τη θυμάμαι αυτή τη σκηνή. Η Βίρνα έχει ανακοινώσει σε όλους ότι πάει στον ξενώνα για να ζήσει, επειδή όλοι γύρω τους φοβούνται. Πληγωμένη πάει να φύγει και κάνει ολόκληρο γύρω για να μην πλησιάσει του υπόλουπος. Ο Αλέξης την ακολουθεί στις σκάλες φωνάζοντας το όνομά της. Η Βίρνα ανοίγει την πόρτα του δωματίου της και όταν ακούει τον Αλέξη την κλείνει με φόρα για να μην την πλησιάσει. Ο Αλέξης στέκεται από πίσω και της λέει: Βϊρνα είσαι άδικη είσαι άδικη μαζί μου. Με αδικείς και το ξέρεις. Η Βίρνα κλαίει και μετά του απαντά πως το ξέρει ότι είναι άδικη. Αλλά δεν θα αφήσει αυτή τη σφαίρα να χτυπήσει και τους δυο τους. Όχι εσένα Θεέ μου όχι εσένα!!!!! Μάλιστα τον λέει αγάπη μου. Και εγώ θέλω να τη δω αυτή τη σκηνή πάρα πάρα πολύ. Όπως κατάλαβες την έχω κάνει copy paste στον εγκέφαλο[/quote]
ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ!!! ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ!!! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑΑΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 12:31 pm

ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ! ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑΑΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!! ΦΩΝΑΞΤΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΕ!!! ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από libi388 Τρι Ιαν 18, 2011 1:25 pm

CD1789 έγραψε:ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ! ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑΑΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!! ΦΩΝΑΞΤΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΕ!!! ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ!!!

πειραγμένες δε θα πει τίποτα. Από μικρή μου έλεγαν πως είμαι φοβερά ονειροπόλα, πως ήμουν κάπου και ήταν σαν να βρισκόμουν στο δικό μου κόσμο. Καταλάβατε σε ποιο κόσμο περιφερόμουν. Ήμουν και μικρή και δε μπορούσα να το ελέγξω να πω Ζήνα δεν είσαι normal σοβαρέψου. Αν το κακό αρχίσει σε μικρή ηλικία δε σώζεσαι ever.

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Τρι Ιαν 18, 2011 2:42 pm

CD1789 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ AIDS ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΕΣΥ!". ΕΡΩΤΗΜΑ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ; ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
ΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Τρι Ιαν 18, 2011 2:48 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΛΕΞΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΛΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ SΤΟ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ HTAN H ΒΡΙΝΑ NA ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ EIXE ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΑΛΙ Η ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ NA TO ΑΝΕΒΑΣΩ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 2:53 pm

FROTOKI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΛΕΞΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΛΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ SΤΟ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ HTAN H ΒΡΙΝΑ NA ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ EIXE ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΑΛΙ Η ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ NA TO ΑΝΕΒΑΣΩ
AΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ "ΧΙΛΙΕΣ ΣΙΩΠΕΣ" ΤΗΣ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Τρι Ιαν 18, 2011 2:59 pm

CD1789 έγραψε:
FROTOKI έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΚΑΤΙ ΟΤΑΝ ΑΛΕΞΗ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΛΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ SΤΟ ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ HTAN H ΒΡΙΝΑ NA ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ EIXE ΤΟ ΓΑΜΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟΤΕ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΤΑ ΤΡΕΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΕ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΟ ΦΙΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΝΗΣΙΑ ΤΟ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΠΩΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΧΑΛΙ Η ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΩ NA TO ΑΝΕΒΑΣΩ
AΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΕΓΩ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΟ "ΧΙΛΙΕΣ ΣΙΩΠΕΣ" ΤΗΣ ΤΣΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΥ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΕ



ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΩ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 3:01 pm


ΜΕ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΛΛΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΕ



ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΗΜΕΝΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΩ [/quote]
ΜΠΡΑΒΟ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Τρι Ιαν 18, 2011 3:03 pm

ΜΠΡΑΒΟ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ. ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Τρι Ιαν 18, 2011 3:06 pm

ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΓΑΪΔΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 4:18 pm

καλησπερα και απο εμενα. βρε σιγανοπαππαδιες, εχετε τετοιες σκηνες και μας τις εφουρνιζετε σιγσ σιγα???? υπαρχει αυτη η σκηνη με το κυνηγητο και θα ανεβει αργοτερα!!!! θα με πεθανετε πριν την ωρα μου!!!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 4:21 pm

CD1789 έγραψε:ΚΑΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΙΡΑΓΜΕΝΕΣ! ΠΡΩΙ-ΒΡΑΔΥ ΤΟΥΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΤΑΚΕΣ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΖΗΜΙΑΑΑ ΣΑΣ ΛΕΩ!!! ΦΩΝΑΞΤΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΛΕ!!! ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ!!!


ΚΑΛΕ ΕΧΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ΤΗΝ ΦΑΝΗ (V-A LOVERS)!!! ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΘΑ ΦΩΝΑΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΞΕΝΟ???!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Τρι Ιαν 18, 2011 4:21 pm

ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΜΑΡΩ................ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΔΙΚΕΙΣ ΒΙΡΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΕ ΑΔΙΚΗ...ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΕΣ...ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΙ ΣΚΗΝΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Τρι Ιαν 18, 2011 4:24 pm

VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΑ ΣΠΑΕΙ ΜΑΡΩ................ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΜΕ ΑΔΙΚΕΙΣ ΒΙΡΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΜΕ ΑΔΙΚΗ...ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΝΑ ΛΙΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΠΟΡΤΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΒΩ ΦΛΕΒΕΣ...ΔΕΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΣ ΤΙ ΣΚΗΝΕΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΣΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;

Ε ΑΥΤΟ ΗΤΑΝΕ!!! ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΤΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Τρι Ιαν 18, 2011 4:28 pm

ΕΧΩ ΠΟΛΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΘΑΝΩ....ΤΩΡΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΕΘΑΝΕΙ ΠΑΛΙ...ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΩ....ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ....ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΕΧΩ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 16 DVD ΜΕ ΣΚΗΝΕΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΔΙΚΕΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΖΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΩ ΜΟΥ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ - Σελίδα 4 Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Τρι Ιαν 18, 2011 4:31 pm

FROTOKI έγραψε:
CD1789 έγραψε:ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ Η ΒΙΡΝΑ ΠΙΣΤΕΥΕ ΟΤΙ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ AIDS ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ. ΤΟΤΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΑΠΕΦΕΥΓΑΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠ' ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ. Ο ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓΗΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠ' ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΤΠΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΕΙ "ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΟΧΙ ΕΣΥ!". ΕΡΩΤΗΜΑ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΟΥΛΑ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ; ΘΑ ΠΕΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
ΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ


FROTOKI.....ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΕΓΩ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΗΝ ΕΧΩ ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΠΙΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΙΚΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΑΣΕ ΤΙ ΦΛΕΒΑ ΕΙΧΑ ΚΟΨΕΙ.....ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΝΗΓ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 4 από 7 Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης