Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

+6
CD1789
VIRNADRAKOU4EVER
FROTOKI
Admin
1981marw
V-A LOVERS
10 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 3:22 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΩΡΑ-ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10- Κ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΝΕΟ ΤΟΠΙΚ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑΣ, ΚΑΙ ΕΙΕΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΙΚΟΥ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ.
ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΗ..ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΣΩΖΕΙ ΤΗ ΒΙΡΝΑ, ΟΤΑΝ Ο ΙΑΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΓΑΓΕΙ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ -ΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ- ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΤΗ virnadrakougiapanta ΟΜΩΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ, ΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΣΩΣΙΑ ΤΗΣ...
ΚΑΙ..ΛΙΓΟΘΥΜΗΣΑ!!! ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΟΥ ΑΝΑΓΚΗΣ- lol!
ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΣΜΑ- ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ
1)ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΥΠΥΡΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ?? ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!! 2) ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ, ΠΩΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ 3)ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ Η ΣΩΣΙΑΣ?? Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛ? ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? 4)ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ????
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ..Razz

ΤΟ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΤ, Κ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ..
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 3:34 pm

Καλησπερα κι απο εμενα. υπαρχει αληθεια κατι τετοιο? κι εγω τωρα το διαβασα απο εσενα. δεν το θυμαμαι καθολου! οντως μπηκε ποτε σωσιας της βιρνας?????
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 3:40 pm

Λοιπόν κορίτσια εγώ θυμάμαι κάτι ψιλά...
Ήταν μια ηθοποιός του ποιοτικού που έιχε έν απαιδί νομίζω και ψωμολυσσούσε η δόλια, αλλά έμοιαζε καταπληκτικά στη Βίρνα -φυσικά την έπαιζε η Κάτια...
τώρα δε θυμάμαι ποιοι ακριβώς, ένα ολόκληρο κύκλωμα ήταν που μισούσε τον Γιάγκο νομίζω και ήθελε να τον εκδικηθεί. αυτοί θέλανε το συνδυασμό του χρηματοκιβωτίου που είχε κάτι έγγραφα -δε θυμάμαι ακριβώς... δε θέλανε λύτρα πάντως... απαγάγανε λοιπόν το παιδί της φτωχιά ςπλην τίμιας ηθοποιού και την εκβιάσανε να πάρει τη θέση της Βίρνας, της δώσανε και κασέτες να μελετήσει, της μάθανε και καλούς τρόπους κλπ... μετά απήγαγαν και τη Βίρνα την κανονική και τους αλλάξανε θέσεις.
περιττό να σας πω, ο Γιάγκος όχι μόνο δεν κατάλαβε τίποτε αλλά του άρεσε κιόλας η καινούργια βϊρνα, την έβρισκε πιο παθιασμένη και ζωηρή... άκουσον άκουσον!!! και αυτή η καημενούλα τον ερωτεύτηκε κιόλας, τον Γιάγκο.. αλλά ήθελε και το παιδί της, ήταν και καλός άνθρωπος και στο τέλος νομίζω βοήθησε εκείνη τη Βίρνα να γλυτώσουν από όλη την ιστορία.
για τον Αλέξη δυστυχώς δε θυμάμαι τίποτε... ήταν εκεί;;

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 3:43 pm

Δεν το θυμαμαι καθολου! καποια στιγμη πολυ αργοτερα οταν ειχε φυγει απο καιρο η Βιρνα θυμαμαι να παιζεται η ιδια ιστορια με σωσια την τοτε γυναικα του γιανγκου την κατερινα
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 3:52 pm

V-A LOVERS έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΤΩΡΑ-ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 10- Κ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΕΝΑ ΝΕΟ ΤΟΠΙΚ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗΣ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑΣ, ΚΑΙ ΕΙΕΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟΥ ΘΡΥΛΙΚΟΥ ΜΑΣ ΖΕΥΓΑΡΙΟΥ.
ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΠΡΩΤΗ..ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΞΑΝΑ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΟΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΣΩΖΕΙ ΤΗ ΒΙΡΝΑ, ΟΤΑΝ Ο ΙΑΓΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΓΑΓΕΙ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΥΧΑΙΑ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΗΣΤΗ ΠΟΥ -ΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΑΠΕΙ Η ΕΚΦΡΑΣΗ- ΔΕΝ ΑΝΗΚΕΙ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΕ ΤΗ virnadrakougiapanta ΟΜΩΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ, ΝΑ ΒΑΛΕΙ Κ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΗΣ ΒΙΡΝΑΣ, ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΜΙΑ ΣΩΣΙΑ ΤΗΣ...
ΚΑΙ..ΛΙΓΟΘΥΜΗΣΑ!!! ΡΩΤΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΚΤΑΚΤΟΥ ΑΝΑΓΚΗΣ- lol!
ΑΠΟ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΑΣΜΑ- ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ
1)ΣΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΥΠΥΡΧΕ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ?? ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ!!! 2) ΠΟΤΕ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΟ, ΠΩΣ, ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ 3)ΤΙ ΣΥΝΕΒΗ, ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ Η ΣΩΣΙΑΣ?? Κ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛ? ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ? 4)ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ????
ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ..Razz

ΤΟ ΒΑΖΩ ΤΟ ΠΟΣΤ, Κ ΩΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ, ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ..


ΕΛΑ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΝΑΙ ΥΠΗΡΧΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΧΑ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΗΝ ΒΙΡΝΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΗΤΑΝ Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ Η ΜΕΤΑ ΠΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ ΤΗΣ ΣΩΣΙΑ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝΕ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΝΟΜΙΖΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΚΙΡΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΝΕ ΤΗΝ ΒΡΙΝΑ Η ΑΠΑΓΩΓΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΕ 1000 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΛΑΜΨΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ Η ΣΩΣΙΑΣ ΕΡΩΤΕΥΕΤΑΙ ΤΟΝ ΓΙΑΚΓΟ

Υ.Σ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΔΥΣΛΕΞΙΑ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 3:52 pm

ΕΔΩ ΒΙΡΝΑ ΔΡΑΚΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....ΝΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ......ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ...ΘΥΜΑΣΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ Ο ΣΕΒΟΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ...ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΠΗΚΕ Η ΒΙΡΝΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ..ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΗΓΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ....ΤΟΤΕ ΒΡΗΚΑΝ ΜΙΑ ΗΘΟΠΟΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑ Η ΒΙΡΝΑ...ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΕΙΔΕ Η ΒΙΡΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΗΣ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ.....ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ....ΜΠΗΚΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΕΠΑΥΛΗ....Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΛΕΙΠΕ ΤΟΤΕ.....ΚΑΙ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΓΙΑΓΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΤΕΙΟ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΕ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΒΙΡΝΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΤΑΝ ΠΙΣΤΟΣ...ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΠΩΣ Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΑΛΛΟΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΤΑΝ...Ο ΣΤΟΧΟΣ ΤΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΙ ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΟ ΤΟΥ......Η ΣΑΝΤΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΠΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΑΛΗΘΙΝΗΣ.....ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ....ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ...ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΗΤΑΝΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΠΑΓΩΓΗ ΚΑΙ Η ΨΕΥΤΙΚΗ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΜΕ ΑΝΟΡΘΟΔΟΞΟ ΤΡΟΠΟ ΓΙΑΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΓΩΓΗ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΟΥ ΕΝΤΟΝΗ....ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΑΛΗΘΙΝΗ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΕΤΣΙ Η ΒΙΡΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΦΗΝΕΙ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ ΑΙΧΜΑΛΩΤΗ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΣΩΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΛΑΚΙΖΕΙ....ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΚΗΝΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..........
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 3:56 pm

βρε βρε καλως την!!! ελα βαλε μια ψιλοσειρα εδω γιατι θα τα κανουμε μπαχαλο! εγω τουλαχιστον απο τον ενθουσιασμο μου μπορω να κανω τερατα!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 4:01 pm

Καλες μου FROTOKI και VIRNADRAKOU4EVER τι θα εκανα χωρις εσας??? flower

Σας ευχαριστω! Παντως απογοητευτηκα που επαιξε τετοιο σκηνικο κ δεν ηταν ο Αλεξης εκει..Φανταζεστε??Κολαση θα γινοταν!!! Twisted Evil

Ωραια θα ηταν να βλεπαμε βιντεο παντως, ακουγεται πολυ ενδιαφερον! ακου πιστος ο Γιαγκος! απ τα αγραφα... lol!

υγ καλη μου frotoki δεν ειπαμε να μη στεναχωριεσαι?? Σε καταλαβαινω πολυ καλα!Very Happy
υγ2 Καλως μας ηρθες..Αρχηγε!! Σε περιμεναμε με αγωνια! cheers
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:07 pm

ευχαριστω κοριτσια και εμενα μου λειψατε τρελλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!απο ολη αυτη την ιστορια εχω ενα μικρο φιλι του Γιαγκου στην νεα Βιρνα και λιγο απο χιονια που πηγαν μαζι...αυτο μονο....αλλα απο περιγραφες οσες θελετε...τα θυμαμαι .....
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Κυρ Ιαν 16, 2011 4:08 pm

μια που σας πετυχα εδω, να ρωτησω κ κατι ακομη, μικρο??? ειχα παντα την απορια, αν εδειξε ποτε τη σκηνη που ο Αλεξης βλεπει τη Βιρνα νυφη για πρωτη φορα να ερχεται, ενω αυτος κανει ποδηλατο..το εχει αναφερει ο ιδιος απειρες φορες, και ειπα μηπως εχει δειξει αυτη τη σκηνη, σε flashback ας πουμε...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 16, 2011 4:09 pm

[quote="VIRNADRAKOU4EVER"]ΕΔΩ ΒΙΡΝΑ ΔΡΑΚΟΥ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ....ΝΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ EIΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ! ΤΙ ΜΝΗΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΗΓΗΣΗ ΣΟΥ ΤΑ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΟΛΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 16, 2011 4:10 pm

ΤΕΤΟΙΑ ΣΚΗΝΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΑΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ.
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Κυρ Ιαν 16, 2011 4:10 pm

νομιζω οτι ποδηλατο εκανε οταν τους την πηγε πρωτη φορα στο σπιτι να την γνωρισουν και σταματησε.. δεν ηταν στο γαμο ,δεν ηταν με το νυφικο. δεν ξερω αλλα δεν την εχω δει ποτε σαν σκηνη. virnadrakou4ever υπαρχει????????
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 16, 2011 4:12 pm

ΝΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΑΡΩ.ΠΟΔΗΛΑΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ.
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 16, 2011 4:24 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΟ ΟΝΟΜΑΤΙ GIΑGKOS55.ΑΝ ΠΑΤΕ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗς VIRNAGIAPANTA ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΤΟΥ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Κυρ Ιαν 16, 2011 4:45 pm

ΤΗΝ ΠΗΓΕ Ο ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΗΤΑΝ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ ΝΤΥΜΕΝΗ ΜΕ ΕΝΑ ΛΕΥΚΟ ΦΟΡΕΜΑ......Ο ΗΛΙΟΣ ΕΠΕΦΤΕ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΑΓΓΕΛΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ............ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ.....
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Κυρ Ιαν 16, 2011 4:53 pm

ΑΓΑΠΗΤΗ ADMINISTRATOR ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙΣ ΤΗΝ VIRNADRAKOU4EVER ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ Ν' ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ; Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από Admin Κυρ Ιαν 16, 2011 5:00 pm

Σας χαιρετώ και πάλι!!! virnadrakougiapanta καλώς ήρθες κι από κοντά. σε περιμέναμε με αγωνία από χθες.

Για την περίοδο που ήταν η σωσίας θυμάμαι εγώ μια σκηνή τηλεφωνική... Ο Γιάγκος θέλει να κάνει μια σύσκεψη στο γραφείο του και έχει ξεχάσει κάτι χαρτιά που τα έχει στο χρηματοκιβώτιο και επειδή ο Γιάγκος δε δίνει του αγγέλου του νερό που λέει κι ο λαός, δεν λέει ποτέ σε κανέναν τον αριθμό του χρηματοκιβωτίου του. έλα όμως που έχει καταερωτευτεί τη Βίρνα ξανά και μόνο αυτήν εμπιστεύεται και την παίρνει τηλέφωνο και της δίνει τον αριθμό και της λέει να το ανοίξει και να δει αν είναι εκεί και να του τα φέρει. αυτό ακριβώς που περίμεναν και οι απαγωγείς δλδ. εκείνη μόλις το ακούει μένει κάγκελο γιατί της δίνει την πληροφορία στο πιάτο. και του λέει πριν κλείσει:
Β:-Γιάγκο... σ'αγαπώ.
Γ:-¨οχι όσο σ'αγαπώ εγώ.
Μετά την έχει κάνει χώμα και παρά που την κυνηγάνε όλοι αυτή αποφασίζει ότι δεν μπορεί να τον προδώσει. ανοίγει το χρηματοκιβώτιο, βλέπει τ αέγγραφα και τον παίρνει πίσω ν ατου πει ότι τ αβρήκε και του τα πάει. Εν τω μεταξύ έχει και τις ατελείωτες τύψεις ότι σχεδόν θυισάζει το παιδί τη ςκαι την αληθινή Βίρνα και στο 2ο τηλεφώνημα, πριν κλείσουν της λέει ο Γιάγκος.
Γ:-... και Βίρνα... σ'αγαπώ.
Β:-Όχι όσο σ' αγαπώ εγώ!. και τελειώνει το επεισόδιο.. και όλοι καταλαβαίνουμε υποτίθεται πόσο τον έχει ερωτευτεί που είναι σχεδόν έτοιμη να θυσιάσει τα πάντα... αυτή τη σκηνή τη θυμἀμαι αρκετά... αν τη θυμάται και κάποιος άλλος μπορεί να συμπληρώσει ή να διορθώσει Embarassed

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 5:47 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΣΩ ΤΗΝ ΑΡΧΗΓΟ ΜΑΣ . ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΑΝΑΜΝΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΕΙΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ TI ΘΥΜΑΜΑΙ


FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από FROTOKI Κυρ Ιαν 16, 2011 5:55 pm

V-A LOVERS έγραψε:Καλες μου FROTOKI και VIRNADRAKOU4EVER τι θα εκανα χωρις εσας??? flower

Σας ευχαριστω! Παντως απογοητευτηκα που επαιξε τετοιο σκηνικο κ δεν ηταν ο Αλεξης εκει..Φανταζεστε??Κολαση θα γινοταν!!! Twisted Evil

Ωραια θα ηταν να βλεπαμε βιντεο παντως, ακουγεται πολυ ενδιαφερον! ακου πιστος ο Γιαγκος! απ τα αγραφα... lol!

υγ καλη μου frotoki δεν ειπαμε να μη στεναχωριεσαι?? Σε καταλαβαινω πολυ καλα!Very Happy
υγ2 Καλως μας ηρθες..Αρχηγε!! Σε περιμεναμε με αγωνια! cheers

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

FROTOKI

Αριθμός μηνυμάτων : 84
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 9:41 am

Καλημέρα. Χτες δεν κατάφερα να μπω καθόλου. Θυμάμαι και εγώ κάποια πράγματα από την απαγωγή και έχουν κυρίως σχέση με τον Αλέξη που ήταν στο Λονδίνο. Όταν ήταν η σωσίας να αντικαταστήσει την πραγματική Βίρνα, η σωσίας αναφέρει στους υπόλοιπους του κυκλώματος, ότι έχει ακούσει πως ο γιος του Γιάγκου αγαπάει τη ΒΪρνα. Αναφέρει στους απαγωγείς ότι θα ήθελε να δει από κοντά αυτό τον μεγάλο έρωτα. Οι απαγωγείς αναφέρουν ότι καλύτερα που ο Αλέξης λείπει γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να μην κατανοήσει τη διαφορά. Επίσης θυμάμαι ότι αφού περνάει η απαγωγή η Βϊρνα ένα βράδυ πολύ πληγωμένη που ο Γιάγκος δεν κατάφερε να αναγνωρίσει τη διαφορά παίρνει την Ελβίρα τηλέφωνο και της λέει πως τελικά για τους άντρες όταν σβήσουν τα φώτα όλες οι γυναίκες είναι ίδιες. Η Ελβίρα της λέει πως υπάρχουν άντρες οι οποίοι αγαπούν πραγματικά... Η Βίρνα απαντά πως δυστυχώς η ζωή τα φέρνει έτσι που αυτούς δεν μπορούν ποτέ να τους έχουν κοντά τους και κλείνοντας σκέφτεται σκηνές που έζησε με τον Αλέξη.

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 11:41 am

libi388 έγραψε:Καλημέρα. Χτες δεν κατάφερα να μπω καθόλου. Θυμάμαι και εγώ κάποια πράγματα από την απαγωγή και έχουν κυρίως σχέση με τον Αλέξη που ήταν στο Λονδίνο. Όταν ήταν η σωσίας να αντικαταστήσει την πραγματική Βίρνα, η σωσίας αναφέρει στους υπόλοιπους του κυκλώματος, ότι έχει ακούσει πως ο γιος του Γιάγκου αγαπάει τη ΒΪρνα. Αναφέρει στους απαγωγείς ότι θα ήθελε να δει από κοντά αυτό τον μεγάλο έρωτα. Οι απαγωγείς αναφέρουν ότι καλύτερα που ο Αλέξης λείπει γιατί δεν υπήρχε περίπτωση να μην κατανοήσει τη διαφορά. Επίσης θυμάμαι ότι αφού περνάει η απαγωγή η Βϊρνα ένα βράδυ πολύ πληγωμένη που ο Γιάγκος δεν κατάφερε να αναγνωρίσει τη διαφορά παίρνει την Ελβίρα τηλέφωνο και της λέει πως τελικά για τους άντρες όταν σβήσουν τα φώτα όλες οι γυναίκες είναι ίδιες. Η Ελβίρα της λέει πως υπάρχουν άντρες οι οποίοι αγαπούν πραγματικά... Η Βίρνα απαντά πως δυστυχώς η ζωή τα φέρνει έτσι που αυτούς δεν μπορούν ποτέ να τους έχουν κοντά τους και κλείνοντας σκέφτεται σκηνές που έζησε με τον Αλέξη.
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΑΧ, ΜΕ ΠΛΗΓΩΝΕΙΣ..ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ Ο ΑΛΕΞΗΣ, ΝΑ ΓΙΝΕΙ..ΤΗΣ ΚΟΛΑΣΕΩΣ?? ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΣΚΗΝΗ
η διαφορά παίρνει την Ελβίρα τηλέφωνο και της λέει πως τελικά για τους άντρες όταν σβήσουν τα φώτα όλες οι γυναίκες είναι ίδιες. Η Ελβίρα της λέει πως υπάρχουν άντρες οι οποίοι αγαπούν πραγματικά... Η Βίρνα απαντά πως δυστυχώς η ζωή τα φέρνει έτσι που αυτούς δεν μπορούν ποτέ να τους έχουν κοντά τους και κλείνοντας σκέφτεται σκηνές που έζησε με τον Αλέξη.
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ, ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 12:01 pm

ΛΟΙΠΟΝ ΖΙΝΑ (ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΒΙΑΙΑ ΣΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Η ΜΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗ ΒΙΑΣΕΙ, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.. ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΩ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΦΙΛΗ FROTOKI, ΠΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΛΕΕΙ, "ΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΑ ΕΣΕΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ" ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ?? ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΙΑΙΗ, Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ??
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 12:08 pm

V-A LOVERS έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΖΙΝΑ (ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΒΙΑΙΑ ΣΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Η ΜΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗ ΒΙΑΣΕΙ, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.. ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΩ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΦΙΛΗ FROTOKI, ΠΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΛΕΕΙ, "ΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΑ ΕΣΕΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ" ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ?? ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΙΑΙΗ, Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ??

ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΒΙΑΙΟΣ ΚΟΒΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ!!! ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΔΩΣΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΣΧΕΤΟ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΔΙΚΗΘΕΙ ΤΟΝ ΓΙΑΝΓΚΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ -ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΙΤΩΣΕΙ ΤΗΝ ΤΑΝΙΑ-) ΕΝΩ ΕΚΕΙΝΟΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΟΥ ΕΔΕΙΧΝΕ (ΟΧΙΝ ΞΕΚΑΘΑΡΑ,ΜΕ ΥΠΟΝΝΟΟΥΜΕΝΑ) ΟΤΙ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΞΑΛΛΟΣ,ΠΑΙΖΕΤΑΙ Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΠΙΤΙΘΕΤΑΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 12:10 pm

V-A LOVERS έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΖΙΝΑ (ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΒΙΑΙΑ ΣΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Η ΜΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗ ΒΙΑΣΕΙ, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.. ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΩ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΦΙΛΗ FROTOKI, ΠΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΛΕΕΙ, "ΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΑ ΕΣΕΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ" ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ?? ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΙΑΙΗ, Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ??

Από τη δεύτερη την πιο βίαιη. Την πρώτη δεν τη έχω δει - έβλεπε τον Άρη στο μπάσκετ ο πατέρας μου Mad -Την έχει η Μαρία και θα την ανεβάσει - να είναι καλά!!!!

Στη δεύτερη πρέπει να ήταν πολύ πιο βίαιος από την πρώτη - για αυτό και η συγγνώμη!!!!!!

ΥΓ Ελπίζω να το πάρεις το μήνυμα γιατί έχω τρελαθεί με το ιντερνετ. Δεν μπορώ να δω τη έχω γράψει και έχω στείλει

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 12:12 pm

libi388 έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΖΙΝΑ (ΑΠΕΥΘΥΝΟΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΣΚΗΝΕΣ ΠΟΥ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΦΕΡΘΗΚΕ ΒΙΑΙΑ ΣΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ 2, ΚΑΙ ΟΙ 2 ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ, Η ΜΙΑ, ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΜΑΘΑΙΝΕΙ, Κ Η ΑΛΛΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΚΑΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΗ ΒΙΑΣΕΙ, ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.. ΗΘΕΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΘΩ, Η ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΠΡΟΧΘΕΣ Η ΦΙΛΗ FROTOKI, ΠΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΑΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΛΕΕΙ, "ΜΑ ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΑ ΕΣΕΝΑ, ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ" ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ?? ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ, ΤΗΝ ΠΙΟ ΒΙΑΙΗ, Η ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ??

Από τη δεύτερη την πιο βίαιη. Την πρώτη δεν τη έχω δει - έβλεπε τον Άρη στο μπάσκετ ο πατέρας μου Mad -Την έχει η Μαρία και θα την ανεβάσει - να είναι καλά!!!!

Στη δεύτερη πρέπει να ήταν πολύ πιο βίαιος από την πρώτη - για αυτό και η συγγνώμη!!!!!!

ΝΑΙ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟΣ!! ΕΙΝΑΙ ΕΞΑΛΛΟΣ!! ΤΙΣ ΡΙΧΝΕΙ ΚΑΙ 2 ΧΑΣΤΟΥΚΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ 5 ΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ!! ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΚΗΝΗ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑΜΕ!!

ΥΓ Ελπίζω να το πάρεις το μήνυμα γιατί έχω τρελαθεί με το ιντερνετ. Δεν μπορώ να δω τη έχω γράψει και έχω στείλει
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 12:14 pm

ΝΑΙ ΤΑ ΠΗΡΑ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ Κ ΤΙΣ ΔΥΟ..ΑΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΕΧΕΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 12:16 pm

ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 12:19 pm

1981marw έγραψε:ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!
ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΚΗΝΗ..
ΠΑΝΤΩΣ, ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΗΣ ΒΑΣΩΣ, Ο ΑΛΕΞΗΣ ΕΚΑΝΕ ΣΑΝ ΒΡΕΓΜΑΝΗ ΓΑΤΑ, ΣΑΝ ΑΤΑΚΤΟ ΠΑΙΔΙ, ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΣΑΝ ΜΩΡΟ..ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ Empty Απ: ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 12:22 pm

ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ; ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΚΑΝΕ!!! ΗΤΑΝ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης