Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Το ζευγάρι μας

+6
V-A LOVERS
VIRNADRAKOU4EVER
FROTOKI
CD1789
1981marw
Admin
10 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 4:16 pm

amarilis έγραψε:μπορει τωρα που το λες ναι παιζει να ναι και αυτο να βγηκε μετα το αλλο που εχω εγω,παντως ειναι υπεροχο να βρησκεις ανθρωπους που η αγαπη για την λαμψη δεν εχει σβησει αλωστε ηταν μια σειρα που εχει μεινει χαραγμενη στην μνημη ολων των ελληνων ηταν μια σειρα που και σημερα να την ξανα εβαζε ο αντεννα θα χαλαγε κοσμο παλι κριμα που δεν το κανει και πως να ξεχασεις βεβαια αυτον τον ερωτα.........ηταν κατι μοναδικο δεν ξεχνιεται!!!!!!
ΕΛΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙ ΕΠΑΝΑΛΥΨΗ! ΚΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΦΟΡΕΣ ΕΠΑΝΑΛΥΨΗ ΤΟ "ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ" ΚΑΙ "ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ" ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙ ΤΗ "ΛΑΜΨΗ" ; ΤΟΥΣ ΠΝΙΓΕΙΣ Η ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΝΙΓΕΙΣ;
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 4:17 pm

ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 5:37 pm

1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 6:35 pm

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Τ' ΑΥΤΙ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΤΑΝ Η "ΛΑΜΨΗ" ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΦΗΜΗ (ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ) ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΛΕΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!! ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ YOU TUBE.
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 6:40 pm

CD1789 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Τ' ΑΥΤΙ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΤΑΝ Η "ΛΑΜΨΗ" ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΦΗΜΗ (ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ) ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΛΕΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!! ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ YOU TUBE.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΗΞΕΡΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΗΤΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΤΟΝ ΕΚΡΑΖΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 6:44 pm

1981marw έγραψε:
CD1789 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ Τ' ΑΥΤΙ ΣΑΣ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΤΑΝ Η "ΛΑΜΨΗ" ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΜΙΑ ΦΗΜΗ (ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΗ) ΟΤΙ ΤΑ ΕΙΧΑΝΕ ΛΕΕΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ; ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!!! ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΕΦΕΡΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ YOU TUBE.

ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΚΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!! ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΗΞΕΡΕ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΗΤΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΚΑΙ ΠΟΛΟΙ ΤΟΝ ΕΚΡΑΖΑΝ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ.
ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ...ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΦΗΜΗ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ (ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ) ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΩΡΙΤΗ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Δευ Ιαν 17, 2011 9:47 pm

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ.......
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Τετ Ιαν 19, 2011 1:40 pm

VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ.......


Και εγώ αυτό ξέρω. Ποτέ δεν ήταν μαζί. Αγαπιούνται πολύ οι δυο τους και είναι πολύ φίλοι. Ο Σπυρόπουλος αγαπούσε πραγματικά την Αλίκη και καλά δε συζητώ για τη λατρεία της Δανδουλάκη στον Πλωρίτη.

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 4:37 pm

libi388 έγραψε:
VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ.......


Και εγώ αυτό ξέρω. Ποτέ δεν ήταν μαζί. Αγαπιούνται πολύ οι δυο τους και είναι πολύ φίλοι. Ο Σπυρόπουλος αγαπούσε πραγματικά την Αλίκη και καλά δε συζητώ για τη λατρεία της Δανδουλάκη στον Πλωρίτη.
ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΥ. ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ MARKETING. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΤΟΡΟΣ! ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ Σ' ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 4:40 pm

CD1789 έγραψε:
libi388 έγραψε:
VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ.......


Και εγώ αυτό ξέρω. Ποτέ δεν ήταν μαζί. Αγαπιούνται πολύ οι δυο τους και είναι πολύ φίλοι. Ο Σπυρόπουλος αγαπούσε πραγματικά την Αλίκη και καλά δε συζητώ για τη λατρεία της Δανδουλάκη στον Πλωρίτη.
ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΥ. ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ MARKETING. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΤΟΡΟΣ! ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ Σ' ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗΣ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΩΡΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΕΑ!!! ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ (ΖΑΒΡΑΔΙΝΟ). ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΒΡΑΔΙΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΑΘΩΩΩ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:07 pm

πολυ ωραιος ο ζαβραδινος...ωραιος αντρας και καλος ηθοποιος. Smile
amarilis
amarilis

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 5:09 pm

amarilis έγραψε:πολυ ωραιος ο ζαβραδινος...ωραιος αντρας και καλος ηθοποιος. Smile
ΠΕΣ ΤΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ...ΠΕΣ ΤΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 7:31 pm

CD1789 έγραψε:
CD1789 έγραψε:
libi388 έγραψε:
VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ....ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ....ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ....ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΙ ΗΘΟΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ.......


Και εγώ αυτό ξέρω. Ποτέ δεν ήταν μαζί. Αγαπιούνται πολύ οι δυο τους και είναι πολύ φίλοι. Ο Σπυρόπουλος αγαπούσε πραγματικά την Αλίκη και καλά δε συζητώ για τη λατρεία της Δανδουλάκη στον Πλωρίτη.
ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΚΥΡΟ!ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΑΛΛΟΥ. ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΠΟΤΕ ΓΡΑΦΤΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΓΙΑ ΛΟΓΟΥΣ MARKETING. ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΝΤΟΡΟΣ! ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ Σ' ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗΣ ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΛΩΡΙΤΗ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΙ ΜΗ ΕΞΑΙΡΕΤΕΑ!!! ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ (ΖΑΒΡΑΔΙΝΟ). ΚΑΙ ΜΗ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΒΡΑΔΙΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΕΡΑΘΩΩΩ!!!

εγω θα τολμησω να ρωτησω για να μην σκασω απο την περιεργεια! ποιος ειναι ο Γιαννης Ζαβραδινος? και μην ξεραθεις πριν μου απαντησεις!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Τετ Ιαν 19, 2011 7:41 pm

ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....................ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ.............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ....ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΝΕΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ
VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 7:50 pm

VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....................ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ.............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ....ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΝΕΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΤΟΝ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΟΥΝΑ! ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 7:54 pm

1981marw έγραψε:
VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....................ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ.............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ....ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΝΕΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΤΟΝ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΟΥΝΑ! ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ.

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ (ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?)
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 10:20 pm

1981marw έγραψε:
1981marw έγραψε:
VIRNADRAKOU4EVER έγραψε:ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΗΘΟΠΟΙΟΣ.....ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.....................ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΑ ΛΑΤΡΕΙΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΤΕ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΑΡΣΕΝΙΚΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ.............ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ....ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΝΕΤΕ.....ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ

ΛΥΠΑΜΑΙ ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΚΟΥΛΟ ΤΟΝ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΟΥΝΑ! ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ.

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟ (ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΗ ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?)
ΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΒΡΑΔΙΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΓΡΙΑ ΝΙΑΤΑ...
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Τετ Ιαν 19, 2011 11:13 pm

ωραιος ο ζαβραδινος στμφωνω..Εγω ειχα κολλημα με τον βογλη κοριτσια, απ τουσ παλοιυς.. Και με τον Παπαμιχαηλ εποχη μανταλενας..Αλικη ψιλοαδιαφορη..Μα τι της βρηκε ο Σπυροπουλος?? Εκτος αν ηταν μαζι της για αλλους λογους..Κατι που ειχε ακουστει επισησς πολυ..Ρε κοριτσια..παντα ειχα την απορια..και ζητω συγνωμη αν ειναι ασεμνη παρατηρηση..αλλα με τη Βουγιουκλακη ειχαν πανω απο 30 χρονια διαφορα!!!Τι στο καλο εκανε ενας τοσο ενεργος νεος ανδρας μαζι της??Θα τρελλαθω δηλαδη!!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 11:21 pm

αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..
amarilis
amarilis

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Τετ Ιαν 19, 2011 11:28 pm

amarilis έγραψε:αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..
μμμμμμ,ναι, σιγουρα κατι θα ενιωθε(συγνωμη δεν ξερω το ονομα σου, καινουργια πρεπει να εισαι ε??εγω ειμαι η Φανη, καλως μασ ηρθες!) αλλα νομιζω οτι ηταν πιο πολυ σχεση συντροφικοτητας..μανας-γιου αν θελεις..δυο ανθρωποι που αγαπουσαν κ σεβαονταν ο ενας τον αλλο, αλλα μεχρι εκει...Ερωτισμος δεν νομιζω να υπηρχε..οτι 'κοιταζε" το εχω ακουσει κ γω πολλες φορες..Λογικο! Απλα εχω ακουσει οτι αυτη τον επηρεαζε παρα πολυ, οτι τον ειχε "δεσει" με την δυνατη προσωπικοτητα της, κ λογω εμπειριας, τοτε ο Κωστας ηταν πολυ νεος, και οτι ειχε αυτη σε πολλα το πανω χερι...ΓΕΝΙΚΩΣ!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 11:29 pm

amarilis έγραψε:αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..

ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ! ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ.. ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΙΩΘΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 11:33 pm

CDΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΘΛΙΑ? ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΖΗΤΙΩΤΑΝ ΤΟΤΕ.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Τετ Ιαν 19, 2011 11:36 pm

1981marw έγραψε:
amarilis έγραψε:αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..

ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ! ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ.. ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΙΩΘΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ..ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ, ΓΕΝΙΚΩΣ!!! γιατι εχω Ακουσει οτι του φεροταν πολυ αυταρχικα...ηταν βλεπεισ η σταρ.. Αλλα τον κρατουσε γιατι τον επηρεαζε πολυ λογω νεαρου ηλικιασ απ τη μια κ μεγαλης εμπειριας απ την αλλη..
Υποψιαζομαι επισης-μπορει να λεω κ χαζα,- οτι αυτη ηταν που δεν επετρεπε να γυριζονται πιο ερωτικες σκηνες μεταξυ Βιρνας-Αλεξη..Γιατι ο ερωτισμος μεταξυ τους εσπαγε κοκκαλα, κ φοβοταν...για ψυγματα αληθειας...Και την πληρωσαμε εμεις, μειναμε στερημενες, με απωθημενα!Επαιξε με τον ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ..ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΒΙΡΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΕΞΗΣ!!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 11:37 pm

1981marw έγραψε:
amarilis έγραψε:αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..

ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ! ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ.. ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΙΩΘΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!

Η ΚΑΤΙΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΗΤΑΝ Η ΑΛΙΚΗ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΟΥ ΦΕΡΟΤΑΝ Η ΑΛΙΚΗ; ΑΠΑΙΣΙΑ!!! ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΠΑΙΖΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΛΟΓΙΚΟ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΠΑΛΙΚΑΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΤΟΤΕ! ΕΒΡΑΖΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 11:39 pm

V-A LOVERS έγραψε:
1981marw έγραψε:
amarilis έγραψε:αυτο λογικα μονο ο ιδιος θα το ξερει οντως ηταν λιγο παραξενο το να ναι μαζι τοσα χρονια αν και απο οτι εχω καταλαβει ηταν μαζι αλλα κοιταζε και διπλα λογικα δεν νομιζω πως ηταν μονο το να τον βοηθησει στην καριερα του κατι θα νιωθε τωρα μονο ο ιδιος ξερει το γιατι εκατσε τοσα χρονια μαζι αλλα εκατσε πολλα χρονια μαζι της οποτε...κατι θα ενιωθε 10 χρονια ειναι πολλα για κατι ασυμαντο..

ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΠΟΛΥ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟ, ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΓΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΗΚΕ! ΕΠΙΣΗΣ ΑΚΟΥΓΟΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΠΑΙΣΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ.ΤΩΡΑ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΙΣΧΥΕΙ.. ΑΛΛΑ ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΝΙΩΘΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.. ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ Η ΚΑΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΕΝΝΟΩ Κ ΓΩ ΜΕ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ..ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΠΑΝΩ ΧΕΡΙ, ΓΕΝΙΚΩΣ!!! γιατι εχω Ακουσει οτι του φεροταν πολυ αυταρχικα...ηταν βλεπεισ η σταρ.. Αλλα τον κρατουσε γιατι τον επηρεαζε πολυ λογω νεαρου ηλικιασ απ τη μια κ μεγαλης εμπειριας απ την αλλη..
Υποψιαζομαι επισης-μπορει να λεω κ χαζα,- οτι αυτη ηταν που δεν επετρεπε να γυριζονται πιο ερωτικες σκηνες μεταξυ Βιρνας-Αλεξη..Γιατι ο ερωτισμος μεταξυ τους εσπαγε κοκκαλα, κ φοβοταν...για ψυγματα αληθειας...Και την πληρωσαμε εμεις, μειναμε στερημενες, με απωθημενα!Επαιξε με τον ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ..ΑΥΤΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Η ΒΙΡΝΑ ΠΟΥ ΞΕΡΑΜΕ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΑΛΕΞΗΣ!!!!
ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΥΘΥΝΟΤΑΝ ΕΚΕΙΝΗ!!! ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΑΓΦΕΡΕΙ ΑΠΟΟ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟ YOU TUBE. OTI HUELE H KYRIA TO EKANE KAI TO EIXE!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Τετ Ιαν 19, 2011 11:41 pm

1981marw έγραψε:CDΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΘΛΙΑ? ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΖΗΤΙΩΤΑΝ ΤΟΤΕ.
ΝΑΙ ΜΑΡΩ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ! ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Τετ Ιαν 19, 2011 11:54 pm

ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΨΥΛΙΑΖΟΜΟΥΝ ΑΥΑΤΑ ΤΑ 2, ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ...ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΝΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ! ΥΠΟΛΑΝΘΑΝΩΝ ΚΑι ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΣΗ ΦΛΟΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Η ΑΛΛΗ..ΑΜ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΤΗ ΘΕΑ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ! ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΙΚΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΛΑΜΨΗ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΕΛΕΓΑ, ΑΝΤΕ Η ΚΑΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ -ΤΟ ΠΟΛΥ- 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ..ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ ΔΕΡΜΑ, ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΩΜΑ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ..ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ..ΣΤΑΡ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ..Η ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ! ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΙ, ΩΣ ΤΡΟΠΑΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ...

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ Κ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟΣ, ΑΣ ΜΗ ΓΕΛΙΩΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ ΨΥΧΙΚΑ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ..ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ, ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΤΟ ΛΕΣ...

ΠΑΝΤΩΣ - ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ- ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΑΝ Η ΚΑΤΙΑ ΤΟΤΕ-Κ ΜΕΤΑ- ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΩΡΙΤΗ, ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ, ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΣΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...ΜΙΚΡΟ, ΜΕΓΑΛΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΥΠΟΛΑΝΘΑΣΟΥΣΑ ΕΛΞΗ ΥΠΗΡΧΕ-ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙ- ΑΠΛΑ ΤΟ TIMING ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ, ΓΙΑΤΙ Κ ΟΙ 2 ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΥ..ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΚΑΤΙΑ ΗΘΕΛΕ ΤΟΤΕ, ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΑΦΗΝΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Τετ Ιαν 19, 2011 11:58 pm

CD1789 έγραψε:
1981marw έγραψε:CDΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΑΥΤΟ, ΟΤΙ ΤΟΥ ΦΑΙΡΟΤΑΝ ΑΘΛΙΑ? ΓΕΝΙΚΑ ΣΥΖΗΤΙΩΤΑΝ ΤΟΤΕ.
ΝΑΙ ΜΑΡΩ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ! ΤΟ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΡΗ ΠΗΓΗ!!!

ΑΑΑ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ! ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΙΟ!!! ΓΙΑ ΛΕΓΕ ΚΙ ΑΛΛΑ. ΚΑΙ ΑΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΤΟ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΘΑΜΕΝΗ. ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ... ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ Ο ΘΑΝΑΤΟΣ
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Πεμ Ιαν 20, 2011 12:15 am

V-A LOVERS έγραψε:ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΨΥΛΙΑΖΟΜΟΥΝ ΑΥΑΤΑ ΤΑ 2, ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ...ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΝΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ! ΥΠΟΛΑΝΘΑΝΩΝ ΚΑι ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΣΗ ΦΛΟΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Η ΑΛΛΗ..ΑΜ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΤΗ ΘΕΑ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ! ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΙΚΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΛΑΜΨΗ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΕΛΕΓΑ, ΑΝΤΕ Η ΚΑΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ -ΤΟ ΠΟΛΥ- 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ..ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ ΔΕΡΜΑ, ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΩΜΑ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ..ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ..ΣΤΑΡ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ..Η ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ! ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΙ, ΩΣ ΤΡΟΠΑΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ...

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ Κ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟΣ, ΑΣ ΜΗ ΓΕΛΙΩΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ ΨΥΧΙΚΑ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ..ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ, ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΤΟ ΛΕΣ...

ΠΑΝΤΩΣ - ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ- ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΑΝ Η ΚΑΤΙΑ ΤΟΤΕ-Κ ΜΕΤΑ- ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΛΩΡΙΤΗ, ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΛΕΥΘΕΡΗ, ΘΑ ΑΝΑΠΤΥΣΟΤΑΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...ΜΙΚΡΟ, ΜΕΓΑΛΟ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΥΠΟΛΑΝΘΑΣΟΥΣΑ ΕΛΞΗ ΥΠΗΡΧΕ-ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΒΓΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΟΣ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙ- ΑΠΛΑ ΤΟ TIMING ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ, ΓΙΑΤΙ Κ ΟΙ 2 ΗΤΑΝ ΑΛΛΟΥ..ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ Η ΚΑΤΙΑ ΗΘΕΛΕ ΤΟΤΕ, ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΑΦΗΝΕ Ο ΑΛΕΞΗΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ...
Ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ Θ' ΑΦΗΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 3 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Πεμ Ιαν 20, 2011 12:19 am

[quote="CD1789"][quote="V-A LOVERS"]ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΠΟΥ ΤΑ ΨΥΛΙΑΖΟΜΟΥΝ ΑΥΑΤΑ ΤΑ 2, ΑΛΛΑ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΤΡΕΛΗ...ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟΝ ΒΡΗΚΕ ΝΕΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΙΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΕΚΡΗΚΤΙΚΟΣ! ΥΠΟΛΑΝΘΑΝΩΝ ΚΑι ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟΣΗ ΦΛΟΓΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ, ΚΑΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ Η ΑΛΛΗ..ΑΜ ΒΕΒΑΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΙ ΤΗ ΘΕΑ ΤΗΝ ΚΑΤΙΑ! ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΛΙΚΗ, ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΛΑΜΨΗ, ΕΓΩ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΒΛΕΠΑ ΕΛΕΓΑ, ΑΝΤΕ Η ΚΑΤΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ -ΤΟ ΠΟΛΥ- 6 ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΤΟΥ..ΑΨΕΓΑΔΙΑΣΤΟ ΔΕΡΜΑ, ΠΟΡΣΕΛΑΝΙΝΟ, ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΩΜΑ.. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ..ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ..ΣΤΑΡ, ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ..Η ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ! ΑΠΛΑ ΤΟΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΠΙΔΕΙΚΝΥΕΙ, ΩΣ ΤΡΟΠΑΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ...

ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΣ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ, ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΠΑΙΞΕ ΡΟΛΟ Κ Η ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΑΝΟΔΟΣ, ΑΣ ΜΗ ΓΕΛΙΩΜΑΣΤΕ, ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΞΟΥΣΙΑΖΕ ΨΥΧΙΚΑ ΑΥΤΗ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΕΝΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ..ΑΓΑΠΗ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ, ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΤΟ ΛΕΣ...

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης