Βίρνα για πάντα
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Πρόσφατα Θέματα
» Σχολιασμός φωτογραφιών
από mariu2004 Πεμ Φεβ 10, 2011 6:53 pm

» Μόνο link!!!
από 1981marw Δευ Φεβ 07, 2011 10:30 pm

» Ανταλλαγή υλικού
από FROTOKI Τετ Φεβ 02, 2011 4:27 am

» ΑΠΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΜΨΗ
από amarilis Κυρ Ιαν 30, 2011 10:09 am

» Τι έρωτας!!!
από 1981marw Σαβ Ιαν 29, 2011 10:15 pm

» Αγαπημένοι ηθοποιοί
από Admin Παρ Ιαν 28, 2011 11:19 pm

» Σκηνές που έγραψαν ιστορία!!
από FROTOKI Κυρ Ιαν 23, 2011 6:42 pm

» Το ζευγάρι μας
από faih1981 Παρ Ιαν 21, 2011 10:39 pm

» Dancing with the stars
από bazolini Πεμ Ιαν 20, 2011 1:12 pm

» Ο θεός της σφαγής
από amarilis Τετ Ιαν 19, 2011 5:02 pm

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 8, στις Κυρ Ιαν 16, 2011 1:45 am
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση


Το ζευγάρι μας

+6
V-A LOVERS
VIRNADRAKOU4EVER
FROTOKI
CD1789
1981marw
Admin
10 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από whiterose25a Δευ Ιαν 17, 2011 12:26 am

ΠΡΩΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ!ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΣΤΟ PROFILE ΣΟΥ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ AVATAR ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΑVATAR ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ- ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΨΑΧΝΕΙΣ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΟΙΓΜΑ- ΕΙΣΑΓΩΓΗ.
ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙΣ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ.
ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ, ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ.....
whiterose25a
whiterose25a

Αριθμός μηνυμάτων : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 47

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 12:39 am

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥ!!! ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΑΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από VIRNADRAKOU4EVER Δευ Ιαν 17, 2011 12:40 am

VIRNADRAKOU4EVER
VIRNADRAKOU4EVER

Αριθμός μηνυμάτων : 56
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ~ΚΡΗΤΗΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 12:41 am

1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 12:49 am

1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:
1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ, ΜΑΡΩ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ Κ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ?? ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥΣ... ΤΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟ..ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟ ΛΕΥΚΟ ΦΟΡΕΜΑ, ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ ΤΡΥΑΝΤΑΦΥΛΛΑ, ΣΑΝ ΓΑΜΗΛΙΑ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΙΘΜΟ 4...ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΚΟΒΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΗ ΦΙΛΗΣΕΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ..ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΤΗΣ ΕΜΕΙΝΕ.. lol!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, Κ ΓΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΥΧΑΙΝΑΝ ΟΛΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ, ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΑΛΕΞΗ ΜΕ ΒΙΡΝΑ! Sad
ΩΣΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ..ΠΕΤΥΧΑ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΗ ΤΗΣ ΚΕΝΙΧ(ΠΟΥ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΙ, ΦΟΒΕΡΟ Mad ) ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΣΑΝ ΘΗΣΑΥΡΟ..

ΚΑΙ ΕΤΥΧΑ Κ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΦΙΣΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΦΑΚΟ...

Κ ΦΥΣΙΚΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΑΛΜΠΟΥΜ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΠΡΩΙΑ...ΠΑΕΙ.. Sad
ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΦΙΣΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΧΩΡΙΣΤΑ, ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ, ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΠΟΥ ΦΥΛΑΩ ΓΕΝΙΚΩΣ ΤΙΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ, ΑΠΟ ΜΙΚΡΗ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΕΒΑΣΩ, ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΤΕ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΝΕΡ.. Ο ΑΛΕΞΗΣ ΜΕ ΚΟΝΤΑ ΜΑΛΛΙΑ Κ ΚΟΣΤΟΥΜΙ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΤΗ ΒΙΡΝΑ..ΘΕΙΚΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!! I love you


προσπαθω αλλα δεν τα καταφερνω να ανεβασω την συνεντευξη
ΑΧ ΟΧΙ!!! ΛΕΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙα ΤΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ, Η ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥΣ ΣΧΕΣΗ, ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΣΕ 2 ΓΡΑΜΜΕΣ? ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥΣ, ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.. ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ.. flower


τοπαλευω και τα ψιλοκαταφερνω, θα την ανεβασω!
bounce bounce bounce cheers
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 12:50 am

VIRNADRAKOU4EVER, ΠΕΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΩΤΟ ΣΕ ΒΙΝΤΕΟ!!!


CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 12:57 am

ΝΑΙ, ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ, ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΑΧ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 1:03 am

ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΕΧΩ ΤΥΦΛΩΘΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΙΠΟΤΑ! Η ΣΥΝΕΝΕΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ;
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από CD1789 Δευ Ιαν 17, 2011 1:34 am

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!! ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗ!!! ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ!!!
CD1789
CD1789

Αριθμός μηνυμάτων : 185
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 44
Τόπος : NIKAIA-ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 1:37 am

1981marw έγραψε:


ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΘΑ ΠΑΤΑΣ ΜΙΑ ΜΙΑ ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ. ΑΝ ΣΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ


ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΟΦΥΛΛΟ ΤΗΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗΣ

https://2img.net/r/ihimizer/i/0007qu.jpg/
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 1:38 am

CD1789 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ Σ΄ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΑΣ ΣΥΜΠΡΑΞΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΑΠΕΡΑΝΤΗ ΑΓΑΠΗ ΚΙ ΕΥΓΝΩΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ!!! ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗ!!! ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΓΑΙΔΟΥΡΑ!!!

ΑΚΟΥ ΤΙ ΛΕΕΙ!!! Η ΤΡΕΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΑΡΚΕΙ!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 17, 2011 9:17 am

καλημέρα κορίτσια!!! βλέπω άρχισ ελίγο να δουλεύει το θέμ αμε τις φωτό , χαίρομαι πάρ απολύ... μ'αρέσει πάρα πολύ που βάλατε άβαταρ και πράγματα και γεμίζει το φόρουμ με χρώμα και ασιθήματα... cheers

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 10:17 am

ΩΠΑ! ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ? ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟ ΜΠΛΕ! ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ! Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από Admin Δευ Ιαν 17, 2011 10:26 am

ναι προσπαθώ να το πειράζω.. πήγα να βάλω και φωτό του ζευγαριού στ απαλινά αλλά τα κόβει στη μέση και χάνονται τα καλύτερα. τι ν ατο κάνεις σκέτο το μαλλί της Βίρνας... το ζουμί είναι το θέμα...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 89
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

https://virnagiapanta.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 10:43 am

Παιδιά γράφω μηνύματα και δεν τα βγάζει. Γιατί????

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 10:46 am

Θα ψάξω και εγώ να βρω φωτογραφίες. Τις έχω κρατημένες σε παλιά κουτιά!! Κι εγώ ελπίζω κάτι να βρω γιατι θέλω και εγώ να σας δώσω κάτι

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 10:48 am

Κι εγώ ελπίζω να βρω κάποιες παλιές φωτογραφίες που έχω κρατημένες σε κουτιά. Να προσφέρω και εγώ κάτι Crying or Very sad

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 10:56 am

libi388 έγραψε:Κι εγώ ελπίζω να βρω κάποιες παλιές φωτογραφίες που έχω κρατημένες σε κουτιά. Να προσφέρω και εγώ κάτι Crying or Very sad

ΒΑΣΙΚΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΜΑΣ ΓΙ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΥΛΙΚΟ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΑΛΑΕΙ. ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΣΠΑΣΤΙΚΗ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!!!) ΑΛΛΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΕΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΒΑΣΕ ΧΤΕΣ Η VIRNA4EVER ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΨΥΧΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ!!!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 11:10 am

Τα σχόλια για τις φωτογραφίες που να τά γράψω????

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 11:17 am

libi388 έγραψε:Τα σχόλια για τις φωτογραφίες που να τά γράψω????

ΕΔΩ ΕΔΩ ΕΔΩ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΑΝ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 11:22 am

[quote="VIRNADRAKOU4EVER"]
CD1789 έγραψε:ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΨΗΦΙΑΚΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΤ ΤΗ "ΔΑΣΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΜΑΤΙΑ". ΓΛΥΚΥΤΑΤΗ Η ΚΑΤΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΦΕΡΤΗ ΑΧΤΥΠΗΤΟ ΔΙΔΥΜΟ! ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ;[/quote

ΕΧΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ.....ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΕΚΕΙ ΣΑΝ ΖΩΓΡΑΦΙΑ...ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑ ΣΤΗ ΛΕΝΗ....ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ......ΒΛΕΠΑΤΕ ΛΕΝΗ; ΥΣΤΕΡΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΜΕΛΙΣΣΕΣ....ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ.....ΕΓΩ ΝΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΕΙΡΕΣ...ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΚΗΝΕΣ ΒΕΡΑΣ......

Όλα τα έχω δει. Στη Λένη είχα πάθει την πλάκα. Απίστευτη υπόθεση, απίστευτη η Δανδουλάκη αλλά και η Δήμητα Δουμένη

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 11:23 am

whiterose25a έγραψε:Αν και δεν είναι φωτογραφίες από τη Λάμψη, τις ανέβασα εδώ,γιατί και σε αυτή την παράσταση ήταν αγιάτρευτα ερωτευμένοι. Είναι φωτογραφίες από το "Μετά το Πανηγύρι"
Ιδού:
https://2img.net/h/i68.photobucket.com/albums/i31/elli25/0001-4.jpg
https://2img.net/h/i68.photobucket.com/albums/i31/elli25/0002-3.jpg

Αχ ευχαριστώ. Είναι υπέροχες

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από libi388 Δευ Ιαν 17, 2011 11:34 am


Σ'ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ δεν είχα ξαναδιαβάσει συνέντευξη που ήταν μαζί!!!!

libi388

Αριθμός μηνυμάτων : 60
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 42
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 11:36 am

1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:ΝΑΙ, ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ, ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΑΧ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!
\


ΧΑΙΡΟΜΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΩΡΑΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΑΡΩ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΕ Ο..ΒΑΡΒΑΡΟΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,(Ο Η/Υ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ) Κ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΚΑΚΗΝ ΚΑΩΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΤΟΣΗ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΝΤΟ, ΤΟΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ... ΘΕΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ "ΣΤΥΛ' Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑτια, μια κατια αποστραπτουσα που σε τυφλωνει με την ομορφια τησ..μα τι οσκαρικο ζευγαρι!!! I love you

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.. I love you
ΚΑΙ ΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΦΙΣΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΔΕΙΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΝΕΡ! No I love you
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 11:43 am

V-A LOVERS έγραψε:
1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:ΝΑΙ, ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ, ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΑΧ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!
\


ΧΑΙΡΟΜΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΩΡΑΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΑΡΩ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΕ Ο..ΒΑΡΒΑΡΟΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,(Ο Η/Υ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ) Κ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΚΑΚΗΝ ΚΑΩΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΤΟΣΗ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΝΤΟ, ΤΟΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ... ΘΕΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ "ΣΤΥΛ' Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑτια, μια κατια αποστραπτουσα που σε τυφλωνει με την ομορφια τησ..μα τι οσκαρικο ζευγαρι!!! I love you

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.. I love you
ΚΑΙ ΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΦΙΣΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΔΕΙΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΝΕΡ! No I love you


ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΣΧΗΜΑ? Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ. ΕΓΩ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΦΥΛΑΓΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΜΟΥ. ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ. (ΚΑΙ ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΝΙΓΑ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ!!) ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!! ΤΡΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ''ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ'' ΕΔΩ? Ε ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από V-A LOVERS Δευ Ιαν 17, 2011 11:46 am

1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:
1981marw έγραψε:
V-A LOVERS έγραψε:ΝΑΙ, ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΤΩΡΑ, ΜΑΡΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!! ΠΑΩ ΝΑ ΤΗ ΔΙΑΒΑΣΩ! ΑΧ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!
\


ΧΑΙΡΟΜΑΙ! ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ Η ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ. ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΑΝΕΒΑΣΩ ΤΩΡΑΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΜΑΡΩ, ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΕΧΘΕΣ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΕ Ο..ΒΑΡΒΑΡΟΣ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ,(Ο Η/Υ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ) Κ ΜΕ ΕΔΙΩΞΕ ΚΑΚΗΝ ΚΑΩΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.. ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ, ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ...ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΤΟΣΗ ΟΜΟΡΦΙΑ, ΤΟΣΟ ΤΑΛΕΝΤΟ, ΤΟΣΗ ΓΟΗΤΕΙΑ ΕΙΣ ΔΙΠΛΟΥΝ, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΝΤΕΧΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ... ΘΕΟΣ ΚΟΥΚΛΟΣ Ο ΚΩΣΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ "ΣΤΥΛ' Κ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΤΟΥ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑτια, μια κατια αποστραπτουσα που σε τυφλωνει με την ομορφια τησ..μα τι οσκαρικο ζευγαρι!!! I love you

ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ.. I love you
ΚΑΙ ΓΩ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΑΣΧΗΜΑ..ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΦΙΣΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΔΕΙΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΚΑΝΕΡ! No I love you


ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΑΣΧΗΜΑ? Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΑΖΕΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΑΝΕΒΑΖΕΙ. ΕΓΩ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΦΥΛΑΓΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ ΤΟΥ ΠΑΤΡΙΚΟΥ ΜΟΥ. ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΑΞΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ. (ΚΑΙ ΟΛΟΣ ΤΥΧΑΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΠΝΙΓΑ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ!!) ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΣΧΗΜΑ. ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!! ΤΡΕΛΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ''ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ'' ΕΔΩ? Ε ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!!
ΑΠΟ ΤΡΕΛΑ...ΟΥ..ΚΙΛΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ!!!!
ΖΗΝΑ, Κ ΜΑΡΩ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΕΧΕΤΕ 10 ΛΕΠΤΑΚΙΑ, ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ, ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ??
V-A LOVERS
V-A LOVERS

Αριθμός μηνυμάτων : 88
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 11:50 am

ΠΑΜΕ
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από amarilis Δευ Ιαν 17, 2011 2:02 pm

καλημερα πολυ ωραιο το forum ειναι πολυ ωραιο να βλεπεις οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που αγαπαμε αυτο το υπεροχο εργο εχω ξετρελαθει που υπαρχει αυτη η σελιδα μπραβο αληθεια,πολυ ωραιες φωτογραφιες μοναδικο υλικο σε γυριζει τοσα χρονια πισω..εχω βεβαια μια ερωτηση να κανω στην κοπελα που εβαλε τα αυτογραφα που ειναι πραγματικα πολυ ομορφα,το 2 αυτογραφο δεν ειναι απο το'' μετα το πανηγυρι'' γιατι το ειχα δει το εργο και το αυτογραφο ειναι διαφορετικο.το συγκεκριμενο ειναι απο το ''γλαρο'' το λεω επειδη και τα 2 αυτα εργα τα ειχα δει απλα ηθελα να ρωτησω ειναι σιγουρη πως ειναι απο αυτο το εργο;;;;μπραβο σας παντως και χαιρομαι που μπηκα σε αυτην την ομορφη παρεα!!!!!!!
amarilis
amarilis

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από 1981marw Δευ Ιαν 17, 2011 2:05 pm

amarilis έγραψε:καλημερα πολυ ωραιο το forum ειναι πολυ ωραιο να βλεπεις οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που αγαπαμε αυτο το υπεροχο εργο εχω ξετρελαθει που υπαρχει αυτη η σελιδα μπραβο αληθεια,πολυ ωραιες φωτογραφιες μοναδικο υλικο σε γυριζει τοσα χρονια πισω..εχω βεβαια μια ερωτηση να κανω στην κοπελα που εβαλε τα αυτογραφα που ειναι πραγματικα πολυ ομορφα,το 2 αυτογραφο δεν ειναι απο το'' μετα το πανηγυρι'' γιατι το ειχα δει το εργο και το αυτογραφο ειναι διαφορετικο.το συγκεκριμενο ειναι απο το ''γλαρο'' το λεω επειδη και τα 2 αυτα εργα τα ειχα δει απλα ηθελα να ρωτησω ειναι σιγουρη πως ειναι απο αυτο το εργο;;;;μπραβο σας παντως και χαιρομαι που μπηκα σε αυτην την ομορφη παρεα!!!!!!!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ! ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ! ΕΓΩ ΑΝΕΒΑΣΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 99,9 ΤΙΣ 100 ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΧΡΟΝΙΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΚΑΜΑΡΙΝΙΑ!!
ΜΗΠΩΣ ΕΔΙΝΕ ΑΠΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΥΤΟΓΡΑΦΟ? ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ.
1981marw
1981marw

Αριθμός μηνυμάτων : 290
Ημερομηνία εγγραφής : 15/01/2011
Ηλικία : 43
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ζευγάρι μας - Σελίδα 2 Empty Απ: Το ζευγάρι μας

Δημοσίευση από amarilis Δευ Ιαν 17, 2011 2:18 pm

μπορει τωρα που το λες ναι παιζει να ναι και αυτο να βγηκε μετα το αλλο που εχω εγω,παντως ειναι υπεροχο να βρησκεις ανθρωπους που η αγαπη για την λαμψη δεν εχει σβησει αλωστε ηταν μια σειρα που εχει μεινει χαραγμενη στην μνημη ολων των ελληνων ηταν μια σειρα που και σημερα να την ξανα εβαζε ο αντεννα θα χαλαγε κοσμο παλι κριμα που δεν το κανει και πως να ξεχασεις βεβαια αυτον τον ερωτα.........ηταν κατι μοναδικο δεν ξεχνιεται!!!!!!
amarilis
amarilis

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 4 Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης